Cuma, 18 Ağustos 2017

Doğu Türkistan Nasıl Kurtulur ? Demokrasi İle mi ?

89424_600

 

Kominist Çin yönetiminin Doğu Türkistan’lı Müslüman Türklere yaptığı zulüm onlarca yıldır devam ediyor. Zulümü de geçip, Soykırıma dayanmıştır Kominist vahşeti.

Doğu Türkistan meselesini kendilerine görev edinmişlerin görevleri nedir ? … Doğu Türkistan’lı Müslüman Uygur Türklerini şaşırtıp oyalamak mı, yoksa gerçekten Doğu Türkistan’da Allahın dini İslamın galip gelmesi ve Doğu Türkistan’ın bağımsızlığına kavuşmasımı ?

Doğu Türkistan’ı nasıl kurtaracaksınız. Demokrasi ile mi ? … Demokrasi ile Doğu Türkistan’ın kurtarılacağını ummak , Olta ile Keklik avına çıkmak gibidir.

Demokrasi talebinizdeki başarınız Kayseri’de Bir Sokağa Uygurlu birinin adını verdirmek ten öteye gidemiyecektir… Bu sizin için büyük bir başarıdır nede olsa !!!

Kurtlar Vadisi Filminde Polat Alemdar’ın “Doğu Türkistan da sonunda Özgürlüğüne kavuşacak” ifadesi ni kullanmasını yere göğe sığdıramadınızda haftalardır facebook ve web sitelerinizde yayınladınız.

Doğu Türkistan Davası gerçekten bu kadar çaresizmi yoksa sizler çareyi yanlış yerdemi arıyorsunuz ?

Siz çareyi İslamdan başka bir yerde arıyorsunuz. Siz izzeti Polat Alemdar’ın yanında arıyorsunuz… İzzet tamamen Allah’ın ve Rasulünündür. Ancak Allah ve Rasulünün metodunda izzeti bulacaksınız…

Peki Demokrasinin islamdaki yeri nedir ? Rasulullahın metodunda varmıdır ? Bir insan hem müslüman hemde demokrat olabilirmi, yoksa demokrasi kişiyi islamdan çıkartırmı ? Bu soruları Demokratların destekçileri hiç kendilerine sordumu. Bir ilim adamının dizi dibine oturupda ondan yardım aldınızmı. Hiç Rasulullahın davet metotunda ve hayatında bu soruları aradınızmı.

Allahtan korkanların hali ‘’Gecelerin abidi, Gündüzlerin Mücahidi’’ gibidir.

Demokrasi değilmi, sizi İslamın bir numaralı düşmanı  Amerikanın kucağına atan. Beyaz Saraylara sokan. Haçlı bayraklarla sokaklarda bağırtan.

Demokrasi değilmi, Çarşaf yırtan CHP’ye plaket verdiren. Atatürkçülerin Çin Kominist Partisi ziyaretinde, ‘’acaba Urumçi de Diyanet İşleri başkanlığına bağlı bir müftülük merkezi kurulamazmi’’ dedirten.

Demokrasi Değilmi, Rabbimizin Tağutu inkar etmemizi bildiren emrine karşın, Gazetelerde boy-boy tağut ziyaretlerinde resim çektirten.

Andolsun ki biz, “Allah’a kulluk edin ve Tâğut’tan sakının” diye (emretmeleri için) her ümmete bir peygamber gönderdik. Allah, onlardan bir kısmını doğru yola iletti. Onlardan bir kısmı da sapıklığı hak ettiler. Nahl 36

Yoksa ‘’Siyaset yapıyoruz, başa gelince islam devleti Kuracağız’’ Demokrasiyi kullanıyoruz mu diyorlar. Rasulullah s.a.v efendimizin metodunda bu varmı. Allah rasulü müşrikler meclisine ‘’Darun Nedve’’  ye davet edildiğinde ‘’Ben Bununla Emrolunmadım’’ demedimi. Allah Rasulü müşriklerin yanına gidip aynı masalara oturmadı yanlış yaptıda siz mi doğru yapıyorsunuz ? …

Demokrasi Kişiyi İslamdan çıkartırmı ? Din ve Demokrasi bir araya gelebilir mi ?

“Siyasal İslam’dan Demokrasi Çıkmaz”  Hatta “Hiçbir dinden demokrasi çıkmaz!” İslam dini ile Demokrasi arasında kan uyuşmazlığı vardır. Bizi yaratan rabbimiz fıtratımızı en iyi bilendir ve İnsanlara yönetim biçimi olarak ‘’İslam Şeriati’’ ni uygun görmüş ve emretmiştir.

Demokrasi değilmi Allah Azze ve Cellenin yasaklarını (Zina,İçki,Faiz) Serbest bıraktıran. Demokrasi değilmi Allah cc’ın azap indirdiği Lut Kavmi’nin amelini serbest bıraktıran. Demokrasi değilmi kadınların karnında hayat bulmuş bebeği öldürten.

Kızlarını canlı canlı toprağa gömen müşriklerden ne farkınız kaldı. Siz çocuklarınızı canlı canlı öldürmekle kalmayıp kozmetik dünyasına peşkeş çekiyor ve krem yapıp suratınıza sürüyorsunuz ve kendinizle ‘’Bakımlı İnsanım’’ deyip gurur duyuyorsunuz. Allah rasulü zamanında ki müşrikler bu kadarını yapmamıştı…

Şimdi kendinize bir din seçme zamanı geldi. Ya demekrat olacan ya Müslüman karar senin ?

Doğru Metot Allah Rasulü Sav. Efendimizin metodudur.

Doğu Türkistan’ın Kurtarılmasına çalışan hatta çalışmakla kalmayıp orada Allahın dini islamın galip gelmesi için mallarını ve canlarını veren ‘’Türkistan İslam Cemaati’’nin metodu, 28 ayrı savaşa katılmış Allah Rasulünün metodu ile aynıdır…

 

Ferganali Yakup (OSMANLI)

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com