Cuma, 18 Ağustos 2017

Banu Avar’dan Çin zulmüne destek

 

1

Banu-Avar

 

Türk Solu ve Kürt solu hep bir ağızadan anlaşmışcasına Doğu Türkistan’da ki zulmü yalanlayıp, Kominist Çin Halk Cumhuriyetini medya yolu ile aklama ve desteklemeye soyundular. Bu çalışmalara Banu Avar’da katıldı. Nasıl oldu da Banu Avar ile PKK-HDP aynı çatı altında aynı fikir üzerinde birleştiler.
Sözüm ona banu Avar’a Çin’de yaşayan Türkler resim göndermiş ve çok mutlu olduklarını, Oruçlarını tutabildiklerini, zulüm olmadığını Kominist Çin’de yaşamaktan mutlu olduklarını söylercesine bu mutluluklarını üç foto ile göstermişler. Bu üç foto Banu avar için binlerce ölümün, işkence ve zulmün olmadığı anlamına geliyor herhalde.
Yakinda Banu Avar’da HDP gibi Çin’e gidip gördûm, orda zulüm yok diyebilir. Selattin Demirtaşa tavsiyemizdir, göndereceği heyetin başkanlığına Banu hanımı getirsin. Hem o milliyetçi gibi pozu olduğu için insanları bu şekilde kandırması daha kolay olacaktır.
Dış İşleri Bakanlığı yoksa bir rüya gördü de boş yeremi oruç yasağı ile ilgili açıklama yaptı. http://www.haberturk.com/dunya/haber/1097173-disisleri-bakanligindan-flas-uygur-turkleri-aciklamasi
Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Çin Halk Cumhuriyeti’nin Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nde yaşayan Uygur Türklerinin oruç tutmalarının ve diğer ibadetlerini yerine getirmelerinin yasaklandığına dair haberlerin kamuoyunda üzüntüyle karşılandığı bildirildi.
Banu avar bir videosunda ben Türkiye’nin tarafında gazetecilik yaptım, Türkiye’nin dışında başka bir güç tanımam, ne Çin’i tanırım nede başkalarını derken, ne oldu da bugün Türk Dış İşleri Bakanlığının açıklamasından haberi yok !!!
O kadar Uygur Çin zulmünden bir yalan üzeremi kaçtı, bir yıldan fazla oldu Tayland zindanlarında yatıyorlar 400 ü aşkın uygur Türk’ü. Şehit verdiler, çocukları felç kaldı, hastalık ve açlıkla boğuştular, Türkiye’de toplanan binlerce imza bunların hepsi yalanmıydı. Bu kadar basit miydi, bir sabah kalk e-postana bak aaaa üç foto gelmiş dur bakayım aaa hepsi yalanmış bak iftar sofrası. Bu mu Banu ? Uygur Türklerini bir kalemde satmak bu kadar basitmiydi ?
Ülkemize sığınan Uygur Türkleri onca yolu turistik gezi için gelmediler degil mi?
Türk Solu ve Kürt solu neyin peşinde ? Tabiki aralarına Banu hanım gibi Türkiye tarafında gazetecilik yapıyorum 40 yıldır diyen bir kaç kalemde karıştı. Uygur Türklerinin ata yurdu işgal altında, milyonlarca şehit verdiler. Soykırıma uğradılar. 3-5 gün Çin hakkında olumsuz haberler çıktı nasıl birleştiniz, sizi ney birleştirdi, hangi güç ?
2 Hafta önce Çin’de köpekler katlediliyor diyerek kampanya başlatan Komunist, Mao’cu, Ulusalcı güruh; bu gün Doğu Türkistandaki Türk katliamlarını reddedip Çin’e avukatlık yapıyor!
Mesele Köpek, Hayvan hakları olunca insan, Müslüman Uygur Türk’ü nü korumak olunca insanlıktan çıkan bu zihniyet kimin eseri ?
İnternette izlediğimiz onlarca, yüzlerce kan donduran vahşet görüntülerini nasıl açıklayacaksınız? Hadi bir ikisi için falan haber, filan seneye ait gibi kılıflar uyduruluyor da diğer olaylar nerede cereyan ediyor.
Banu Hanım yerküre üzerindemi yaşıyor, yoksa bu yorumları komşu gezegenlerden mi yapıyor.
Ramazan ‘ın Orucun yasaklandığı alenen Çin’de kanunlaştı haberiniz varmı Banu Hanım.
http://www.turkistanbulteni.com/isgalci-cin-bu-yilda-dogu-turkistanda-oruc-tutmayi-yasakladi/
Camiye Giriş kartından da mı haberiniz yok sizin. Herhalde camiye girme ihtiyacı duymuyorsunuz bundan olsa gerek. İnsanlar camiye girmek için kart kullanıyor kart.
http://www.yenisafak.com/gundem/uygurlara-cami-kotasi-2057665
Aydınım diye Milliyetçiyim diye geçinen bu kalemşörler, ne arapça bilir ne de Çin’ce, Banu hanım yayınladığı resmi eğerki okuyabilseydi ”Mescidi Sahab İbni Vakkas ” yazdığını görecek ve bunu google’a sorsa Guangzhouda olduğunu öğrenecek ve Doğu Türkistan’ın başkenti Urumçi ile Guangzhou’nun arasındaki 4265 km olduğunu anlayacaktı. Arada kalan Doğu Türkistan ve Çin’in sınırlarını belirleyen Çin seddini de görmeden geçemeyecekti.
Bu haberin mantığa aykırı olduğunu düşünüp vazgeçecekti. Belliki birileri bunu Banu Hanımın masasına bırakmış ve yayınlanmak üzere diye de not bırakmış olacak ki, hiç araştırmadan yayınlamış.

5-copy

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı / Haber Merkezi

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com