Cuma, 18 Ağustos 2017

Şeyh Ebu Yahya El Libi : Doğu Türkistan’a Sahip Çıkın !!

 

Doğu Türkistan El kaide

2012 ‘nin Haziran ayında Veziristan ‘da  Amerikan’nın insansız  uçakları tarafından   Şehit ( inşeALLAH) edilen   El Kaide ‘nin  önemli isimlerinden Şeyh Ebu Yahya  EL  libi ‘nin  2009′da  As Sahab medya tarafından yayınlan  Doğu Türkistan ‘la ilgili konuşmasını  tekrardan takipçilerimizin   ilgisine   sunuyoruz

 

Şeyh Ebu  Yahya El Libi  : Doğu Türkistan’a Sahip Çıkın

 

Doğu Türkistan’da yaralanmış ve zulme uğramış kardeşlerine arka çıkmak ve onlara her şeyleriyle destek olmak bugün Müslümanların görevidir.

Tüm dünyadaki Müslümanların Doğu Türkistan’lı Müslümanların  durumu hakkında bilinçli olması gerekmektedir.Birbiri ardına gelen Çin hükümetleri,   Türkistan’ın yaralı insanlarıyla Müslüman milleti arasındaki bağı koparmak için çok çalışmışlardır. Bu hükümetler, Doğu Türkistan’lı Müslümanların ölümü ve yok olması, böylece sayılarının azalması ve İslami kimliklerinin yok olması amacıyla politikalar uygulamışlardır.

 

Çin  Doğu Türkistan’lı Müslümanlara  karşı katliam yapmakta ve  Doğu Türkistan’lı Müslümanların kimliklerini yok etmeye çalışmaktadır

 

Çin, bir yandan Doğu Türkistan’lı Müslümanların  servetini yağmalamaya, kültürlerinin ve dinlerinin içini boşaltmaya çalışırken, bir yandan da başka etnik unsurları onların topraklarına getirerek Uygurları asimile etmek için “şeytani yollara” başvurdu.

 

Çin 20 yıl önce dağılan Sovyetler Birliği ile aynı akıbeti paylaşacaktır, Çin,  Tanrıtanımazlık devleti yıkılışına doğru yol alıyor. Rusya’nın (Sovyetler Birliği) başına gelenler onların da başına gelecek.

 

Doğu Türkistan’da  Adaletsizliği ve zulmü ortadan kaldırmanın, Doğu Türkistan’lı Müslümanların gerçek anlamda dinlerine dönmeleri, Allah yolunda cihada hazırlanmaları ve silahlarını (Çinli) işgalciler karşısında kuşanmalarından başka yolu yoktur.

Ey Doğu Türkistan’lı Müslümanlar  Çin ile savaşmaya hazır olun !!!

 

Şehit (inşeALLAH ) Şeyh Ebu Yahya El  Libi

 

Kaynak : Doğu Türkistan  Türkistan Bülteni  Haber Ajansı

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com