Cuma, 18 Ağustos 2017

SKANDAL !!! SÖZDE DÜNYA UYGUR KURULTAYINDAN MAO’YA SADAKAT ZİYARETİ

 

(  Seyit Abdülkadir Tümtürk’ün,  Komünist Çin’in kurucusu ve binlerce Doğu Türkistan’lı Müslümanın Katili Olan Mao’nunTiananmen Meydanındaki   kabri önünde çekilmiş fotoğrafı)
(  Seyit Abdülkadir Tümtürk’ün,  Komünist Çin’in kurucusu ve binlerce Doğu Türkistan’lı Müslümanın Katili Olan Mao’nunTiananmen Meydanındaki   kabri önünde çekilmiş fotoğrafı)

 

Geçtiğimiz günlerde Amerika’ya ajanlık yaptığını itiraf eden Rabia Kadir’in

başkan yardımcısı ve Doğu Türkistan Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Seyit Tümtürk’ün kardeşi ve dernek yöneticilerinden Seyit Abdulkadir Tümtürk Çin’de, Doğu Türkistan’lı müslüman Uygur Türklerine karşı Mao’ya Sadakat ziyaretinde bulunarak Kominist Çin’e sadakatını gösterdi. 

 

DUK_Mao-Ziyareti-3

 

Hürriyet gazetesinde Uygurlara yardım eden 10 kişiyi Türk hükümetine ihbar ettiğini belirten Uygur Ajan Rabia Kadir, bu ihbarlarını Laos, Tayland, Malezya, Kamboçya ve Çin hükümetinede bildirmişti.

 

Türkiye’ye giriş yasağı bulunan Rabia Kadir tabi ki Türkiye’de ki ihbarlarını Sözde Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk ve yöneticilerinden Seyit Abdulkadir Tümtürk aracılığı ile yapıyor.

 

Şimdi konuya gelelim. Bir yapı düşünün, Kominist Çin Halk Cumhuriyetine düşman, daha doğrusu düşman olduğunu iddia eden bir yapı. Tayland’da tutuklu Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerine yardım adı altında Tayland’da, Malezya’da faliyet yürüttüğünü iddia eden.

 

İddia ediyorlar çünkü bir ziyaret ve iki foto çekip yüz dolarlık yardımdan öteye geçemiyorlar. Çin ile Türkiyenin restleşmesine sebep olan özellikle Tayland’da ki tutuklu meselelerinde ellerindeki yüz dolarlık poşetlerle boy boy facebooka poz veren kurultay yöneticileri, Amerika’da, Kanada’da, Almanya ve Japonya’da toplantılar yapan bu ajanlar bakın nerde yakalandılar. Çin Seddinde, Maonun Tianmen meydanındaki anıtkabrinde, Çinli yöneticilerle ve Çin kostümleriyle yakalandılar.

 

Geçtiğimiz günlerde 700 bin sex ve zayıflama hapıyla yakalanan bu Kurultay yöneticileri ve gönüllüleri hatırlarsanız 43 adet gizli kamera ile yakalanmıştı. Bu kamereları hangi amaçla kullandıkları ise hala bir muamma

 

http://www.islahhaber.net/dunya-uygur-kurultayi-uyeleri–kacak-700-bin-cinsel-etkili-hapla-yakalandi-43287.html

 

Şimdi elinize vicdanınıza koyun ve düşünün. Cenin yiyen, ”Başını çıkartan Türk’ü vurun” diye emir veren, binlerce bacımızı zorla kürtaj edip etnik temizlik için milyonlarca uyguru katleden ve hala katletmeye devam eden yüzbini aşkın  Doğu Türkistan’lı Uygur kızı  Çin’in iç kesimlerine zorla götüren, bunların bir kısmını genelevlerde satan Kominist Çin’de nasıl oluyorda böyle elini kolunu sallayarak dolaşabiliyorlar ???

Fotoğraflara lütfen biraz daha yakından bakın, bu Çin hayranlığı da nerden çıktı, kardeşlerimizi soykırımla katleden Çinlilerle bu samimiyet de neyin nesi ?

Kominist sistemin kurucu ve liderlerinden olan Mao’ya bu hayranlık ney peki ??? birileri bunu açıklayabilirmi ??? sonuçta insanlar kabir ziyaretlerini sevip benimsedikleri hayranlık duyduklarına yapar. !!! Mao’nun kabrine gidip bağlılıklarını gösterecek kadar pervasızlık da neyin nesi. Bu arada Rabia Kadir’in yıllarca Kominist Çin Partisine hizmet ettiğini de hatırlatmak isterim.

 

Bildiğiniz gibi Hürriyet gazetesi ile röportajında 10’a yakın kaçakçıyı Türk hükümetine bildirdik diye itiraf eden anaları, kısa bir zamanın ardından da video skandalı ile gündeme oturmuştu. Uygur Ajan Rabia Kadir adı altında videosu netde dolaşan Rabia Kadir o video da da Amerika’ya ajanlık yaptığını söylemişti.

DUK_Mao-Ziyareti-2

DUK_Mao-Ziyareti-6

 

 

 

resim-3  11667098_1464746867171665_1275215843_n

DUK_Mao-Ziyareti-7   11692996_1464746327171719_1183708519_n1

DUK_Mao-Ziyareti-10

Seyit-Abdulkadir-Tumturk-ve-Rabia-Kadir

 

Ümmet İslam / Özel Haber

 

BU HABERLER DE VAR!

Çin İstihbaratından Mısır’da Uygurlara Operasyon

Çin Kominist Partisi ajanları Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerini bastırıp sindirmek için dünyanın her yerine ajanlarını …

Mısır El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde Uygur Türklerine Baskın

Mısır’da El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde öğrenim gören Doğu Türkistan Uyruklu Uygur Öğrencilerin bir …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com