Pazar, 25 Haziran 2017

Türkistan İslam Cemaati’nden Yeni Video ”Ebu Zuhur’un Fethi”

Türkistan İslam Cemaati’nden Yeni Video ”Ebu Zuhur'un Fethi”

 

Doğu Türkistan ,Afganistan -Pakistan ve Suriye’de gerçekleştirdiği etkin operasyonları ile tanınan Türkistan İslam Cemaati  Allah yolunda ki cihadına devam ediyor .

Son zamanlarda Suriye Kolunun gerçekleştirdiği fetihler ile adından sıkça söz ettiren Türkistan İslam Cemaati , en son olarak  8 Eylül  Salı  günü Nusret Cephesi ile gerçekleştirdiği ortak operasyonla askeri hava üssü olan  Ebu Zuhur’un  fethini gerçekleştirmişti .

 

Türkistan İslam Cemaati’nin medya merkezi   İslam Awazı (Sesi)  , bu fethin görüntülerinin ele alındığı  ” Ebu Zuhur ‘un Fethi ” adlı bir video yayınladı.

 

Ebu Zuhur’un Fethi”   adlı video  operasyon öncesi yapılan hazırlıkların görüntüsü ile başlıyor. Esed rejimi ile mücahitlerin arasında ki şiddetli çatışmaların görüntüsü ve mücahitlerin ağır silahlarla  düşman hattını dövme görüntüleri ile devam eden video Ebu Zuhur’un fethi  ve  Esad rejimimin geride bıraktığı uçak ,tank ve diğer ağır silahların görüntüleri ile son buluyor .

 

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı   , ”Ebu Zuhur’un Fethi  ” adlı videoyu ilginize sunar ;

 

 

Kaynak : Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

BU HABERLER DE VAR!

Doğu Türkistan’da bıçaklı saldırı 5 ölü, 5 yaralı.

Doğu Türkistan’da bıçaklı saldırıya uğrayan 10 kişiden 5’inin öldüğü bildirildi. Hotan vilayetinin Pişan kasabasında bıçaklı 3 …

Türkistan İslam Cemaati Mücahidi; Ebu Muhammed (Rahimehullah)’ın Hayatı

Türkistan İslam cemaatinin Genel Emiri Abdullah Mansur’un kaleminden Allahu Azze ve Celle yüce kitabında şöyle buyuruyor: …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com