Pazar, 20 Ağustos 2017

ÇİN’İ BİTİRMEK İSTİYORSANIZ TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİNE SAHİP ÇIKIN   

çini bitirmek istiyorsanız türkistan islam partisine sahip çıkın

DÜNYA ÇİN’DEN, ÇİN TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİNDEN KORKUYOR.

Dünya ÇİN’den korkuyor, Çin Doğu Türkistan’lı Uygur mücahitlerden korkuyor. Bu Mücahitlerin bir araya gelerek oluşturduğu Türkistan İslam Partisinden korkuyor.

Bu korku öyle bir korku ki, onlarca yıldır Afganistan’da bir avuç deyip küçümsedikleri, dünyanın görmezden geldiği Türkistan İslam Partisi’ni bitirmek uğruna milyarlarca dolar döküyorlar.

Dünya Çin’den korkuyor. Çin Türkistan İslam Partisinden. Türkistan İslam Partisini bitirmek için

ÇİN, Kırgızistan, Tacikistan, Pakistan, Kazakistan gibi komşu ülkelerine milyarlarca dolar döktü. Ekonomisinden çok büyük pay ayırdı. Osmanlının yeniden Çin seddini kuşatmaması için. Kimi ülkeleri tehdit etti. Kimisini ticaretle kandırdı, kiminde para ile satın aldı.

Artık öyle bir hal aldı ki bu durum, yakalanan Uygur başına gizli anlaşmalar yaptı. Diğer ülkeler Uzaya çıkarken, Çin’in komşu ülkeleri kafatası avcılığına çıktı. Özellikle Pakistan, Kazakistan ve Kırgızistan’da yakalanan Uygur başına milyonlarca dolar ödedi.

2015 yılına geldiğimizde ise bu kafatası avcılığına Tayland, Vietnam, Endonezya gibi ülkelerde dahil oldu. Tayland’dan, Çin’e teslim edilen 109 Uygur Türkü için, Çin tirilyon dolarlar döktü.

ÇİN’İ BİTİRMEK İSTİYORSANIZ TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİNE SAHİP ÇIKIN

Çin öyle ki kendi sözde muhalifleriyle bile çalışmaya başladı. Sözde Dünya Uygur Kurultayı başkanı Rabia Kadir ve Sözde Doğu Türkistan Sürgün Hükümeti Başkanı İsmail Cengiz ile çalışmaya başladı.

Gizli anlaşmalar yaptı. Çok da gizli kalmadı bu anlaşmalar tabi ki. Allah gizlileri sinelerdekinin özünü bilen ve açığa çıkartandır. Videolar patladı Amerikan İstahbaratıyla çalıştığını itiraf ettiler, resimler çıktı. Rabia Kadir’in Başkan yardımcısı ve dernek yöneticileri Çin Kominist Partisi Kurucusu Mao’nun kabir ziyaretinde yakalandılar. Röportajlarında bahsettiler, Türkiye’de Uygur Türklerine yardım eden 10 kişiyi ihbar ettik, Türk hükümeti bir şey yapmadı diye de pişkin bir şekilde yakındılar.

Hepsinin ortak noktası da ‘’Türkistan İslam Partisi’’ Çin ajanıdır demeleriydi. Oysaki Türkistan islam Partisine karşı Çin ile beraber aynı safta yer alarak mücadele ettiler. Onlara göre ‘’Türkistan İslam Partisi Çin ajanıydı. Çin Suriye’ye göndermişti, amaçları Uygur Türkleri’ne terörist demekti’’

Çok geçmedi Çin onları yalanladı ve Trilyon dolarları dökerek belki de tarihinde ilk defa Uçak gemisi ve Onlarca Uçağıyla beraber Suriye’ye OSMANLI AKINCILARINI bitirmek için geldiler. Türkistan İslam Partisini bitirmek için geldiler. Bunu gizlemediler. Rusya ve Çin muhaliflerini eğitim merkezlerinde vurup bitireceğini açık açık dile getirdiler.

DÜNYA ÇİN’DEN, ÇİN TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİNDEN KORKUYOR.

Sizin kaybedecek çok şeyiniz var, Çin’e saldırmayı göze alamıyorsunuz, Tanklarınız, toplarınız, uçak gemi ve füzelerinizle belki de hiçbir şey yapamayacaksınız. Trilyon dolarlar akıtacaksınız, sonucunu bilemediğiniz bu savaş için. Birde bitiremezseniz Çin gibi bir de düşmanınız olacak.

Bizim kaybedecek hiçbir şeyimiz yok, vatanımız işgal altında, milyonlarca  kardeşimiz, esir edildi şehid edildi. Namuslarımız kirletildi. Bizim ölümümüz cennetle mükafatlandırılan Şehadet dir. Bizim esaretimiz, seyahattir. İnşaallah Çin’i biz bitireceğiz.

Çin’in kaybedecek Çok şeyi var. Her gün yaşadıkları evlerinde bulacağız onları. Kabirlerinde rahat bırakmayıp, patlatacağız. Bizlere ulaşmak için dünyanın bir ucundan diğerine gelecekler. Oysaki bizler onların şehirlerine nüfus ettik. Damarlarında dolaşıyoruz da haberleri yok. Bir kıvılcıma bakar Çin’i Suriye’ye benzetmek.

ÇİN’İ BİTİRMEK İSTİYORSANIZ TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİNE SAHİP ÇIKIN

ÇİN, Osmanlı kılıcının tadına bakmıştı. Osmanlıyı iyi tanıyordu. Osmanlı binlerce savaşçısı ile Suriye’de Türkistan İslam Partisi bayrağı altında diriliyor.

Çin’i bitirmek istiyorsanız, Çin’e fayda ve zarar vermeyen bir iki bayrak sallamayla olmayacağını iyi bilmeniz gerekiyor. Çin’i yuvasında vuracağız diyen ve dediğini de onlarca kez yapan Osmanlı’yı iyi seyredin.

ÇİN’İ TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİ BİTİRECEK

Çünkü biz içerdeyiz, siz dışardasınız.

Çünkü biz fedaiyiz, şehit olmak için her gün rabbimize dua ediyoruz, sizler daha fazla yaşamak için çırpınıp duruyorsunuz.

Çünkü bizim Topraklarımızdan kafirleri kovmak için, Çin’in can damarlarına nüfus etmiş milyonlarca askerimiz var.

Çünkü bizim binlerce eğitimli, mücahidimiz var.

Çünkü bizim binlerce canını feda edecek kardeşimiz var.

Çünkü ÇİN’i yeryüzünden silecek yegane güç, Allahın izni ile Türkistan İslam Partisidir.

Çin’i bitirmek istiyorsanız ‘’EY MÜSLÜMANLAR, TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİNE YARDIM EDİN’’

Gizli veya açık sahip çıkın…

Maddi veya manevi sahip çıkın…

Bilgi ve teknolojinizle sahip çıkın…

Hiçbiri elinizden gelmiyorsa, Dualarınızla sahip çıkın…

 

Osmanlı geliyor, Osmanlı Uygur Türkleriyle ‘’Türkistan İslam Partisi’’ ile yeniden diriliyor. 

Ey iman edenler, eğer siz Allah’a (Allah adına İslama ve müslümanlara) yardım ederseniz, O da size yardım eder ve sizin ayaklarınızı sağlamlaştırır. Muhammed-7

China-Suriye

Yazar : Ferganali YAKUP

BU HABERLER DE VAR!

İşgalci Çin yönetimi, Uygurca’yı tamamen yasaklıyor!

Çin’de çıkacak yeni yönetmeliğe göre, ortaokul, lise ve üniversitelerde Uygurca tamamen yasaklanıyor.  Çin’de yeni yayınlanan …

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com