Pazar, 20 Ağustos 2017

DOĞU TÜRKİSTAN ZULMÜNE YALAN DİYEN SATILMIŞ KALEMLER BURADA MI ?

DOĞU TÜRKİSTAN ZULMÜNE YALAN DİYEN SATILMIŞ KALEMLER BURADA MI ?

 

Basında Mao’cu, Atatürkçü, Fettullah’çı satılık kalemler bir kampanya başlatmıştı. Kampanyanın adı ‘’Doğu Türkistan’da Zulüm Yok’’ idi. Belli ki alttan alta bir merkezden örgütlenmiş bu kalemler hep bir ağızdan aynı sloganı atmıştı.

Çok değil birkaç ay geçti bu kampanyanın üzerinden. Kampanya bitti, bu satılık kalemler aldıkları paraları da yedi ve sindirimin son noktasından dışarı atıldı. Paraları bitmiş olsa gerek ki sustular.

Bunların başını çeken satılık kalemlerin başında Banu Avar geliyordu. Satılmışların başını çekiyordu. Öyle bir deliller getirdi ki zulüm olmadığına, Ramazanda herkesin Oruç tutabildiğini, Camilerde iftar yemekleri verildiğini kaleme aldı. Belli ki bir yerlere şirin gözükme havası vardı birde rekabet vardı, ‘’KİM DAHA ÇOK YALANLAYACAK’’.

Banu Avar bir numara idi. İngilizce ‘’Number one’’ Satılmışlığın bir numarası, İslam düşmanlığının bir numarası ve milliyetçi gibi durup da, Türk düşmanlığının bir numarası seçildi.  Banu Avar’ı satılık kalemlerin bir numarası yapan iki haberi vardı. Bir haberinde belli ki hanımefendi oturmuş Google başına sormuş. ‘’Çin’de camilerde iftar yemekleri’’ diye taratmış. Bir iki resim bulmuş ve o iki resim üzerinden satılmışlığını kaleme almış.

Resimde çok bir şey yok gayet açık, cami avlusunda oturmuş Çin’li ler, iftar yemeği yiyiyor. Buraya kadar her şey normal. Normal olmayan ise, bu sofrayı ‘’Doğu Türkistan’da Camilerde İftar yemeği’’ gibi okuyucuya sunması idi.       ( http://www.doguturkistanbulteni.com/2015/08/17/banu-avardan-cin-zulmune-destek/ )

Zır cahilim bir de Caminin adını ve fotolarını koymuş haberine, belli ki haberinin iki fotoğrafla desteğe ihtiyacı var. Zira kimse bu deli saçmasına inanmaz.  Söz konusu Cami  Çin’in Guangzhou şehrinde ”Mescidi Sahab İbni Vakkas ” camii. Asıl satılmışlık da Banu’yu zirveye taşıyanda işte bu caminin Doğu Türkistan’dan tam 4265 km uzakta olması idi. Tebrikler Banu plaketi hak ettin. Kafamdan bir plaket tasarlıyorum ve plaketin üzerinde şöyle bir kara kalem çalışması olmalı. En altta gazetecinin not defteri olmalı üzerinde Dolar olmalı onun üzerine de güzel bir dolma kalem olmalı. Gazetecinin not defteri ile kalemi arasında dolar olmalı. Kalem de dolma kalem olmalı.

Banu’yu zirveye taşıyan ikinci haberi ise, Kudüs İbrani Üniversitesinden emekli bir profesör’ün araştırmasını sayfasına taşıması idi. Banu Avar’ın görüşlerini iştahla Güncel Meydan’da paylaştığı Yitzhak Shichor bakalım kimmiş. Bu öyle bir üniversite ki İsrail’in 4 tane Cumhur Başkanını mezun vermiş. Bu öyle bir üniversite ki İsrail’in 3 tane Başbakanını mezun vermiş.

Banu Avar bu haberinde Doğu Türkistan diye bir yeri dahi kabul etmemiş ve Çin’in batısındaki Xinjiang eyaleti olarak bilinen ve devam ediyor Doğu Türkistan dedikleri bölge. İşte Satılmışlık iki kalem darbesi ile ancak bu kadar ifade edilir. Bu ‘’SATILMIŞLIĞIN ZİRVESİ’’dir. (http://www.doguturkistanbulteni.com/2015/08/16/banu-avar-uygurlara-karsi-siyonist-profesor-yakinlasmasi/ )

Aradan aylar geçti. Bakalım Doğu Türkistan’da neler yaşandı ve bu satılık kalemler bunlardan hiç bahsetmedi. Şehitler verildi, esirler, müebbet hapisler havada uçtu.

Hani Doğu Türkistan’da zulüm yoktu ?

Hani Doğu Türkistan’da baskı yoktu ?

Hani bunlar yalan haberlerdi ?

Bizde isterdik ki, gerçek den Doğu Türkistan’da zulüm olmasın, Camilerde iftar yemekleri yensin, Müslümanlar dinlerini istediği gibi yaşasın. Şimdi bu satılık kalemleri davet ediyorum, neredesiniz?

satc4b1lc4b1k-kalem

 

 

Satılık kalemlere çağrımız var. Sizin ‘’Doğu Türkistan’da Zulüm Yok’’ kampanyanızdan 3 ay geçti ve bu olaylar yaşandı. Buyurun bu haberleri de yalanlayınız.

Gelin ve işinizi yapın, bu zulüm ve yasakları yalanlayın. Fettullah Gülen’in kalemleri, Banu Avar, Mao’cu solcular gelin ve bu zulümleri yalanlayın.

Yalanlamanız için para istemeyi unutmayın finansörlerinizden !!!

YALAN YAZAN TARİH UTANSIN !!!

YALAN YAZAN KALEMŞÖRLER UTANSIN !!!

 

Yazar : Ferganali YAKUP

 

 

BU HABERLER DE VAR!

İşgalci Çin yönetimi, Uygurca’yı tamamen yasaklıyor!

Çin’de çıkacak yeni yönetmeliğe göre, ortaokul, lise ve üniversitelerde Uygurca tamamen yasaklanıyor.  Çin’de yeni yayınlanan …

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com