Çarşamba, 16 Ağustos 2017

 UYGURLAR SAVAŞI SİLAHSIZ KAZANIYOR

Uygurlar-Savasi-Silahsiz-Kazaniyor

 

Savaş hiç silahsız kazanılır mı ? Demeyin bize.

Biz cebimizdeki para ile kaçakçılardan aldık silahlarımızı. Yanımdaki arkadaşım ineğini satıp geldi Suriye’ye. Anne ve babasına onlara yetecek kadar hayvan bırakıp gelmiş. Bir diğer arkadaşım evini satıp geldi, kendi aldı silahını. Artık evlerimizi de satamıyoruz. Zalim Çin buna izin vermiyor.

Bizim Suriye’ye girince ilk işimiz kaçakçı aramak. Askeri eğitim almadan evvel, silah almamız gerekiyor çünkü. Kimimiz kaçakçılardan 2000 dolara aldık silahımızı, kimimiz 1500 dolara. Savaş da dönem-dönem silah fiyatları neye bağlı bilmeyiz fiyatlar dolar gibi artar-çıkar.

Sizlerin yardım adında gönderdiğiniz silahları, kaçakçılar bizlere para ile sattı.

Ne kadar acı değil mi ?

Karşılık beklemeksizin gelen yardımlar içerde para ile satılıyor. Biz Paramızla aldık silahımızı. Çünkü cennet pahalı ?

Cenneti kazanmak için malını ortaya koymalısın.

Cenneti kazanmak için en değerli varlığını canını ortaya koymalısın.

Cenneti kazanmak için her şey den evvel imanını ortaya koymalısın.

Bizlerde öyle yaptık mallarımızı ve canlarımızı ortaya koyduk.

Biz savaşı silahsız kazandık. Paramızla ve canımızla. Kim ki dedi, Türkistanlı Uygur Mücahitlere silah verdik yalan dedi.

Kim ki arkamızda Uygur Mücahitler var, bize verdiğiniz yardımı onlara da götürüyoruz yalan dedi. Un, süt, pirinç getirenler oldu onlar da yetmedi yine paramızla aldık yiyeceklerimizi.

Parası olmayan yüzlerce kardeşimiz geldi bizlere katılmak için. Onların malları yoktu rablerine sunacak. Az bir miktar ile yola çıkmış ve yolda rablerine o az miktarı sunmuşlardı. Bizlere ulaştıklarında silah alacak paraları olmadığı gibi, mermi parası dahi olmayanlar vardı. Yolda paraları bitip arkadaşlarının desteği ile hicreti tamamlayan kardeşlerimiz oldu.

Siz hiç gördünüz mü ? Eline silahı olmadığı halde, savaşa katılan mücahit !!!

Biz gördük. Onlar hüzünlü gözlerle bir arka safta beklediler. Bir kardeşi şehit veya yaralanırsa, onun silahını alıp savaşa devam edebilmek için. Onun silahını alıp kendi canını da Allah’a sunabilmek için. Aldığı silahın kemerinden kan damlıyordu. Kardeşinin kanı.

Siz hiç gördünüz mü ? Kazma sapı ile eğitim alanında tüfekli – tüfeksiz hareketleri yapan bir mücahit !!!

Biz gördük. Onun silahı yoktu ve elindeki kazma sapı ile eğitim alanında koşuyor, savaşa hazırlanıyordu.

Siz hiç gördünüz mü ? Askeri eğitim alanında silahı olmayan 650 mücahit.

Biz gördük. Aramızda 650 arkadaşımız vardı hiç birinin silahı yoktu. Ellerindeki 20 silah ile eğitim aldı onlar. Her gün dua ettiler rablerine. Rableri arkadaşlarına ganimet verdi, Onlarda kardeşlerine ikram etti. Oysa ki onlardan evvel yüzlerce kardeşleri aynı durumda kardeşlerini gözledi ki savaşa katıla bilsin.

Evet biz kazandık savaşı. Nefsimizle ve şeytanımızla kazandık savaşı. İşte Cihad meydanındayız. Bir elimizde Kur-an, bir elimizde silahımız var. Kalplerimizdeki imanımızla biz kazandık savaşı.

Paramız olmadığı zaman, ganimetlerimizle savaştık. Ganimetlerimiz olmadığı zaman elimizdeki cephanemizle dimdik ayak da durduk, Kardeşlerimizin kanlarıyla bedel ödediği toprakları kafirlerin postallarından koruduk.

Biz kazandık savaşı. Biz kazandık.

Kaybedenler, evlerinde oturup bizlerin şehadet haberleriyle üzülenler oldu. Çünkü sadece üzülmek yeterli değildi. Kaybedenler, parmaklarını dahi kımıldatmayanlar oldu. Kaybedenler ellerindeki rızık ve imkanı Allaha sunmayanlar oldu.

Asıl kaybedenler ise, yardımları hırsızlara verenler ve para ile bizlere satanlar oldu. Onlar bizim son paramızı aldı. Onlar para kazandı bizler cenneti kazandık (İnşaallah).

 

BİZ KAZANDIK SAVAŞI… BİZ KAZANDIK…

 

Osmanlı Torunu / Ferganali YAKUP

 

 

 

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com