Cuma, 18 Ağustos 2017

ÇİN DOĞU TÜRKİSTANLILARIN GİTTİĞİ ÜLKELERİ SATIN ALIYOR. MİLLİYETÇİLER BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİ İLE ALDATIYOR.

 

Komünist Çin 66 yıldır işgal ettiği Çin seddinin arkasındaki Doğu Türkistan’lı Müslümanları haritadan sildiği gibi yeryüzünden de silmeye çalışıyor.

Dünya artık Çin’in işgali altındaki Doğu Türkistan’ı tanımıyor. Haritadan sildi ve yeni haritalar piyasaya sürüldü. Yeni haritalarda Doğu Türkistan toprakları, Çin Halk Cumhuriyeti olarak geçiyor.

Sadece haritadan silmekle kalmadı islam düşmanı ajanlar, müşrikler vasıtası ile de Türk devletlerinde de hafızalardan silmek için çalışıyor. Banu Avar gibi satılık kalemleri vasıtası ile de ‘’Sincan Uygur Özerk Bölgesi’’ olarak dillendiriyor. Öyle ki Doğu Türkistan’da yaşanan bir olay Çin olarak adlandırılmaya başlandı. 4265 km ötedeki bir camide verilen iftar Doğu Türkistan’da verilmiş gibi gösterilmeye başlandı. Yahudi Üniversitelerinde hizmet eden profesörlerin kaleme aldığı yazılar Doğu Türkistan davasında kıstas olarak alınmaya başlandı bu satılık kalemler aracılığı ile.

Gerek dönemin iktidarı, gerek muhalefeti, gerekse de milliyetçi gibi duran vakıf kurum ve kuruluşlar, bunların başında gelen isimlerden biri olan Tuğrul Türkeş gibi iki yüzlüler bile lugatından ‘’Doğu Türkistan’’ kelimesini çıkardı. Artık hep bir ağızdan ‘’Sincan Uygur Özerk Bölgesi’’ olarak tanımlıyorlar. Buradaki olayları da Çin’in iç meselesi olarak dillerine ve kalemlerine alıyor.

Doğu Türkistan’lı Müslümanlar Çin zulmünden kaçıp kendilerine yeni ülke arayışlarına çıktıklarında ise zulüm son bulmuyor. Kominist Çin Müslümanları takip edip, kaçtıkları ülkelerde yakalayıp geri getirme derdine düşüyor.

Dünyada hiçbir devlet, ’’ SUÇ İŞLEMEMİŞ’’ hiçbir ‘’SUÇA KATILMAMIŞ’’ insanların peşine düşmezken. Kominist Çin zulümden kaçan her Doğu Türkistan vatandaşı terörist ilan ediliyor ve peşine düşülüyor. Vatanlarından ayrılan herkes suçlu ilan ediliyor ve yakalama çıkartılırken de ‘’SUÇ UYDURULUYOR’’

PAKİSTAN UYGURLARI PARA KARŞILIĞI ÇİN’E TESLİM EDİYOR.

Kominist Çin Pakistan ve Afganistan’ı satın alıp, yakalanan her Uygur Türkünü terörist olarak teslim alıyor. Satın almayı ise, o ülkelerle evvela ticari anlaşmalar yaparak büyük vaadler de bulunarak yapıyor.

TAYLAND DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE UYGURLARIN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRİP ÇİN’E TESLİM ETTİ.

Pakistan ve Afganistan’ın ardından Uygur Türkleri Malezya, Endonezya ve Tayland ülkelerine kaçmaya başlayınca, Komünist Çin’de ticaretini buralara kaydırmaya başladı. Milyar dolarlık anlaşmaların akabinde Tayland’dan 109 müslümanı teslim aldı ve Dünyaya Terörist olarak tanıttı.

Peki gerçekten bu insanlar terörist mi ?

Evvelden yapmış oldukları eylem var mı ?

Bu eylemlerden toplanan hiç kamera kayıtları veya Çin’in iddiasını ispat eden deliller var mı ?

Bunların arasında hiç mi normal vatandaş yok?

Pasaport alamadığı, için sadece zulümden kaçmak isteyen bir kişi dahi olmaması dikkatinizi çekmedi mi ?

KAZAKİSTAN VE KIRGIZİSTAN’DA DA DURUM AYNI

Çin. Kazakistan ve Kırgızistan’da da aynı metotları uyguluyor. Her fırsatta Türk sevgisini ortaya koymaya çalışan Kazak ve Kırgızlar neden Uygur Türklerine zulüm ediyor.

Haberiniz var mı ? Kazakistan, çeşitli sebeplerle ülkesine gelen Doğu Türkistan’lı Müslümanları Türkiye’ye Göndermiyor.

Kendi ülkesine altı ay oturum almış, Uygur Türklerina ancak vize verip Türkiye’ye gönderiyor. Bu şartı tamamlayamayan Uygur Türklerini ise Çin’e gidin oradan Türkiye’ye geçin diyor. Kazakistanın şartlarını yerine getirebilen Uygur ise parmakların sayısı kadar az.

Çin’e giden Uygur Türklerine ise, Çin’den Türkiye’ye vize verilmiyor.

Haberiniz var mı ? Kırgızistan kendi ülkesinde ki Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerini çeşitli bahanelerle Çin’e para ile satıyor.

Kırgızistan’da durum daha da vahim, yakalanan Uygur Türklerinden hükümetin dahi haberi olmadan sınır kentlerindeki emniyet amir ve memurlar tarafından para karşılığı direk Çin’e teslim ediliyor.

Hükümetin haberi olanlar ise bizzat hükümet olarak Çin’e teslim ediliyor. Kırgızistan’da bir nevi ‘’kafatası avcılığı’’ başladı. Uygur Türklerini yakalamak bir nevi geçim kaynağı oldu.

Bu mu sizin aynı candan aynı kandan dediğiniz Kazakistan ?

Bu mu sizin onlar da Türk dediğiniz milliyetçi duygularla sevgi beslediğiniz Kırgızistan ?

TACİKİSTAN UYGURLARI ÇİN’E TESLİM ETME SÖZÜ VERDİ

Tacikistan Mayıs 2015 tarihinde, ülkesinde bulunan Uygurları Çin’in hazırladığı suçluları iade anlaşmasını onaylayarak iade etmeyi kabul etti.

AFGANİSTAN 2015’in 2. ayında 15 UYGUR TÜRKÜNÜ ÇİN’E İADE ETTİ

Afgan yetkili, Çin’in Talibanı desteklememesi için bir iyi niyet göstergesi olarak bu Uygurları Çin’e teslim ettiğini söylüyor. Haberde Çin’e teslim edilen Uygurların kimliklerine dair herhangi bir açıklama yapmıyor. Ancak bu kişilerin 2000’li yıllarında başlarında Talibanla birlikte savaşan Uygurların çocukları ve eşleri oldukları tahmin ediyoruz diye, teslim etmesine bahane bulmaya çalışıyor.

BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİ ALDATMACASI

Milliyetçiler bu tabloya iyi bakmalıdır. Konu Turan birliği, Büyük Türk Birliği ise bu tabloda bir yanlışlık yok mu sizce.

Elinizde gücünüz kuvvetiniz var. Milletler arası görüşme yapıyorsunuz. Kazakistan, Kırgızistan’ı öve-öve bitiremiyorsunuz. Birinizde çıkıp şu satılmış Kazak ve Kırgız’lara anlatamıyor mu ?  Neden Uygurları Kominist Çin’e  satıyorsunuz?

Neden Uygurlara Türkiye için vize vermeyip zorluk çıkarıyorsunuz demiyor mu ?

Neden Müslümanız deyip de Müslüman kardeşinizi Kafirlere teslim ediyorsunuz ?

Neden Çin devlet başkanına Altın tabanca ve Liyakat ödülü, onur ödülü veriyorsunuz ?

Yalancısınız !

Sahtekarsınız !

Sizin Büyük Türk Birliğiniz 5 gazetecinin kurduğu hayal den ibaret.

 

Osmanlı Torunu / Ferganali YAKUP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com