Pazartesi, 26 Haziran 2017

İmam Buhari Ketibesi’nden Yeni Video ” Gençler Medresesi ”

 

İmam Buhari Ketibesi

Ekseriyeti  Özbek mücahitlerden oluşan ve bünyesinde bulundurduğu tecrübeli savaşcıların deneyimleri   ile gerçekleştirmiş olduğu etkin operasyonlarla adından söz ettiren İmam Buhari Ketibesi medya merkezi   Al Buhari  aracılığı ile   ”Gençler  Medresesi ” (Yoshlar Madrasasi) adlı bir video yayınladı

Gençler Medresesi  adlı video ,   Özbek ve Arap çocuklara verilen   kıraat dersinin görüntüleri  ile başlıyor . Kıraat dersinin akabinde ,  çocuklara    düzenli bir şekilde  fenni ilimlerin  verilmesi ise dikkat çekiyor.

Çekirdekten yetiştirilen  Özbek  çocukların  almış olduğu  askeri eğitimin etkileyici görüntülerine de yer verilen   video  ,  çocukların katılmış olduğu sosyal faaliyetlerin görüntüsü ile devam ettikten sonra   İmam Buhari Ketibesi’nin emiri   Şeyh Selahattin’in  cihad ve ilmin önemine dair  yapmış olduğu konuşma ile son buluyor.

 

İmam Buhari Ketibesi’nin medya merkezi  Albuxoriy’nin hazırlamış olduğu  ”Yoshlar Madrasasi” (Gençler Medresesini )  kıymetli takipçilerimize takdim ederiz. :

 

 

 

Küresel Analiz /Özel Haber

BU HABERLER DE VAR!

Doğu Türkistan’da Kominist baskı her gün artıyor.

Çin’den özgürlüğüne kavuşmak için mücadele eden Doğu Türkistan’dan kötü haberler gelmeye devam ediyor. Çin’in sistematik …

Çin hükümeti Doğu Turkistan’da bir caminin duvarlarına zorla Komünist Parti liderlerinin resmini astırdı.

Çin İşgal altında tuttuğu Doğu Türkistanlı ailelere her geçen gün baskıları dahada çoğaltıyor. Artık İbadethanelerin …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com