Cuma, 18 Ağustos 2017

Aksu Emniyet Müdürü Yardımcısı , Uygur Mücahitler Tarafından İnfaz Edildi

Aksu Emniyet Müdür Yardımcısı , Uygur Mücahitler Tarafından İnfaz Edildi

Doğu Türkistanlı mücahitler işgalci Çin’in kabusu olmaya devam ediyor . Tüm imkansızlıklara rağmen  geçmişten bugüne  gerçekleştirdiği bir çok başarılı operasyon ile komünist Çin’in  kabusu olmayı başaran Uygur mücahitler , en son olarak  Doğu Türkistan’ın Aksu ilinin Emniyet Müdür Yardımcısı  Mehmet Can’ı  infaz ettiler

18.09.2015’de ,  Doğu Türkistan’ın    Aksu ilinde ki Sogon kömür ocağında  Doğu Türkistan’ı istila eden Çinli göçmen ve polisler ile   Uygur mücahitler arasında ,  çatışma meydana gelmiş ve bu çatışmada 30 ‘u aşkın Çinli polis ve 80 tane Çinli (istilacı) göçmen öldürülmüştü.

Doğu Türkistanlı mücahitlerin gerçekleştirdiği bu başarılı  operasyon,  komünist Çin  üzerinde adeta soğuk duş etkisi yapmıştı .  Bu operasyonun üzerine   Uygur mücahitlerin izlerine kaybettirmesi ve olayın gerçekleştiği tarihten  3 ay geçmesine rağmen Çin istihbaratının hiçbir sonuç alamaması ile çılgına dönen   Çin  ,  1 ay önce  ”  Maden olayının  failleri ” adı altında  Aksu’da düzenlediği operasyonlar ile  10 tanesini diri diri yakmak üzere 28 Doğu Türkistanlı Müslümanı barbarca katletmişti .

Son 5 ayda bölgede bu gelişmeler yaşanırken en son olarak  , Maden ocağındaki saldırıyı  gerçekleştiren mücahitleri yakalamak ile görevlendirilmiş birimde yer alan ve 28 Doğu Türkistanlı Müslüman’ın katledilmesinde de büyük  pay sahibi olan Aksu Emniyet Müdür yardımcısı , işbirlikçi  Mehmet Can ,10  Aralık Perşmbe günü  Uygur mücahitler tarafından infaz edildi .

 

Aksu Emniyet Müdür yardımcısı , işbirlikçi  Mehmet Can ‘ın ölümü Çin   resmi haber ajansı şinhua tarafındanda doğrulandı .

 

Kaynak : Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

BU HABERLER DE VAR!

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Mısır Hurghada Havalimanı’nda Doğu Türkistan uyruklu iki kadın tutuklandı.

Mısır Hurghada Havalimanına 10 Temmuz 2017 pazartesi günü saat gece 01:30’da uçağa binmek için gelen …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com