Salı, 27 Haziran 2017

Türkistan İslam Cemaati’nden Yeni Video ” Zafer Sadece Allah’tandır 1 ”

Yardım Allah'tandır

 

 

Doğu Türkistan , Afganistan – Pakistan  ve Suriye ‘ de gerçekleştirdiği etkin operasyonları ile tanınan Türkistan İslam Cemaati  Allah yolunda ki  cihadına  devam ediyor . Türkistan  İslam Cemaati en son olarak medya merkezi “İslam Awazi” aracılığı ile  ”Zafer Sadece Allah’tandır 1 ” adlı bir video yayınladı .

Zafer Sadece Allah’tandır  1   adlı video , Suriye cihadının öncü isimlerinden  Şeyh Abdullah El Muhaysi’nin yaralandıktan sonra   Cundul Aksa ve Türkistan İslam Cemaati  mücahitlerine olan çağrısının görüntüleri ile başlıyor .

Uygur bir mücahidin  davetine ve  mücahitler  ile Esed rejimin arasında geçen çatışmaların  görüntüleri ile devam eden video , Uygur bir mücahidin rejimin  kontrol noktasına gerçekleştirdiği  şehadet operasyonun görüntüsü  ve cemaatin komutanlarından Ebu Ayşe’nin  şehadet görüntüleri ile son buluyor .

 

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı , ”Zafer Sadece Allahtan’dır 1 ”i  ilginize sunar ;

 

(Alternatif link 1 )

(Alternatif link 2)

Kaynak : Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

BU HABERLER DE VAR!

Doğu Türkistan’da bıçaklı saldırı 5 ölü, 5 yaralı.

Doğu Türkistan’da bıçaklı saldırıya uğrayan 10 kişiden 5’inin öldüğü bildirildi. Hotan vilayetinin Pişan kasabasında bıçaklı 3 …

Türkistan İslam Cemaati Mücahidi; Ebu Muhammed (Rahimehullah)’ın Hayatı

Türkistan İslam cemaatinin Genel Emiri Abdullah Mansur’un kaleminden Allahu Azze ve Celle yüce kitabında şöyle buyuruyor: …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com