Cuma, 18 Ağustos 2017

İşgalci Çin , Doğu Türkistanlı Müslüman 2 Genci Daha Katletti !!

İşgalci Çin , Doğu Türkistanlı   Müslüman 2 Genci Daha Katletti .

66 yıldır Komünist Çin işgali altında olan Doğu Türkistan’dan   katliam haberleri gelmeye devam ediyor . Yarım asırda 35 milyon Doğu Türkistanlı Müslümanı katleden  kızıl Çin,  kana doymak bilmiyor.

Bölgeden gelen en son haberlere göre İşgalci  Çin ,  geride bıraktığımız Aralık ayında Doğu Türkistan’ın  Kaşgar iline bağlı  Feyizibat  ilçesinde  2 Doğu Türkistanlı Müslüman genci daha katletti .   Kaşgar iline bağlı ,    Feyizibat ilçesinde ikamet etmekte olan  2 Doğu Türkistanlı genç  Cuma namazını kılmak için camiye geldiğinde  cami önünde  Çinli polisilerin  kılık-kıyafet kontrolüne takıldı.

Sakallı oldukları için Çin polisi tarafından  camiye girişlerine  izin verilmeyen  2 Doğu  Türkistanlı Müslüman genç ile  Çinli polisler arasında tartışma çıkdı . Tartışma sonucu silahına davran işgalci Çin polisleri  2 Doğu Türkistanlı Müslüman genci yargısız infaz yaparak şehit (inşeAllah) etti .

 

Ümmetin sessizliğinden ve dünyanın suskunluğundan cesaret alan kızıl Çin ,  sudan sebebler ile yargısız infaz yaparak biçok defa Doğu Türkistanlı Müslümanları katletti ve katletmeyede devam ediyor .

 

Kaynak : Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

BU HABERLER DE VAR!

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Mısır Hurghada Havalimanı’nda Doğu Türkistan uyruklu iki kadın tutuklandı.

Mısır Hurghada Havalimanına 10 Temmuz 2017 pazartesi günü saat gece 01:30’da uçağa binmek için gelen …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com