Pazar, 25 Haziran 2017

İşgalci Çin , Doğu Türkistanlı Müslüman 2 Genci Daha Katletti !!

İşgalci Çin , Doğu Türkistanlı   Müslüman 2 Genci Daha Katletti .

66 yıldır Komünist Çin işgali altında olan Doğu Türkistan’dan   katliam haberleri gelmeye devam ediyor . Yarım asırda 35 milyon Doğu Türkistanlı Müslümanı katleden  kızıl Çin,  kana doymak bilmiyor.

Bölgeden gelen en son haberlere göre İşgalci  Çin ,  geride bıraktığımız Aralık ayında Doğu Türkistan’ın  Kaşgar iline bağlı  Feyizibat  ilçesinde  2 Doğu Türkistanlı Müslüman genci daha katletti .   Kaşgar iline bağlı ,    Feyizibat ilçesinde ikamet etmekte olan  2 Doğu Türkistanlı genç  Cuma namazını kılmak için camiye geldiğinde  cami önünde  Çinli polisilerin  kılık-kıyafet kontrolüne takıldı.

Sakallı oldukları için Çin polisi tarafından  camiye girişlerine  izin verilmeyen  2 Doğu  Türkistanlı Müslüman genç ile  Çinli polisler arasında tartışma çıkdı . Tartışma sonucu silahına davran işgalci Çin polisleri  2 Doğu Türkistanlı Müslüman genci yargısız infaz yaparak şehit (inşeAllah) etti .

 

Ümmetin sessizliğinden ve dünyanın suskunluğundan cesaret alan kızıl Çin ,  sudan sebebler ile yargısız infaz yaparak biçok defa Doğu Türkistanlı Müslümanları katletti ve katletmeyede devam ediyor .

 

Kaynak : Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

BU HABERLER DE VAR!

Çin, Doğu Türkistanlılara DNA testi yapmaya hazırlanıyor

Sincan eyaletinde, insan hakları gözlemcilerinin endişelerine rağmen DNA örneklerinin toplanması için hazırlıkların devam ettiği gözlendi. …

Kur’an paylaşımları nedeniyle Türkistanlı kadına gözaltı

Doğu Türkistan’da bir kadın Kur’an ve İslami içerikli paylaşımları sebebiyle gözaltına alındı. Çin’in elinde tuttuğu Doğu …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com