Cuma, 18 Ağustos 2017

Çin Suriye’ye 5 Bin Özel Harekat Tugayını Gönderiyor

Cin-Suriyeye-Asker-Gonderiyor

Çin Halk Cumhuriyeti, Rusya’dan gelen talebi ve Suriye’deki Esad rejiminden gelen çağrıyı askeri silah ve mühimmat desteği ile Suriye savaşının ilk gününden beri karşıladı.

Kominist Çin Ağustos 2016 da aldığı karar ile Suriye’ye, DAEŞ’le mücadele adı altında 5 bin askeri personelli gönderiyor. Söz konusu bu askeri personelin özel harekat tugayı olduğu gelen bilgiler arasında.

Kominist Çin Rejimide, Rusya gibi DAEŞ adı altında Suriye’ye girecek ve asıl amacı, Çin Halk Cumhuriyeti’n de askeri operasyonlar yapan ve Çin’in Doğu Türkistan’da ki işgaline direnen Türkistan İslam Cemaatini bitirmeyi amaçlamaktadır.

Karar, Rusya-Çin ittifakının Ortadoğu’daki Amerika Birleşik Devletleri ve NATO’ya karşı yeni bir ortak askeri manevrası olarak görülebilir.

Bu tatbikattan bir ay sonra, Çin Halk Cumhuriyeti yönetimi, Rusya’dan gelen talep ve Esad rejiminin çağrısı üzerine, Suriye’deki DAEŞ’le mücadele adı altında Suriye’ye 5 bin personelli özel harekat tugayı gönderme kararı aldı. Bugüne kadar yalnız Nijerya’da, petrol ülkesinin ekonomisine hakim Çin asıllı işadamlarını koruma amaçlı özel harekatçı görevlendirmiş olan Çin, böylece Ortadoğu’ya askeri olarak girme kararı aldı.

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı 

 

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com