Cumartesi, 22 Temmuz 2017

‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ Türkistan İslam Derneği Yöneticilerini İŞİD iftirası ile Hedef Gösteriyor

Dünya Uygur Kurultayı
Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı

 

FETÖ ele başı Fettullah Gülen ve kendisi gibi Türkiye’ye girme yasağı bulunan ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ Başkanı Rabia Kadir arasındaki gizli bağı zaman zaman haber yaparak gündeme getirmiştik. Rabia Kadir ve Dünya Uygur Kurultayı Türkiye’de FETÖ’nün emniyet, bakanlık ve savcılık gücünü kullanıyor.

Rabia Kadir’in 10 yıldır Amerkan İstihbaratı ile çalışıyoruz diye itiraf videosunu haber yapılmıştı. Rabia Kadir’in FETÖ’ne hizmet ettiğine delillerinden biri de bu videodur. ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ Fettullahçı Terör Örgütü gibi Amerikan İstihbaratıyla çalışır, Fettullah Gülen gibi örgütünü Amerika’dan yönetir. Bunu da söz konusu videoda kendisi itiraf etmiştir.

http://www.doguturkistanbulteni.com/2015/12/02/amerikan-ajani-rabia-kadir-itiraf-etti-10-yildir-amerikan-istihbarati-ile-calisiyoruz/

‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’nın FETÖ terör örgütü ile beraber çalıştığını ‘’GEZİ PARKI OLAYLARINDA’’ destek çağrısında görmüştük. Türkiye’de bulunan Uygur Türklerini ‘’Gezi Parkı’’ Olaylarında Hükümete karşı ayaklanmaya Taksim’e çıkması PKK ve DHKP-C ile aynı safta durmaya davet etmiş, bizlerde bu çağrıyı kamuoyuna duyurmuştuk.

http://www.doguturkistanbulteni.com/2015/09/10/gezi-parkinda-pkk-ile-ayni-safta-olan-rabia-kadir-2000-e-yakin-pkkli-kafirin-olumunde-suskunlugunu-koruyor/

‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ Darbe sonrası yenilgiyi görünce ‘’Fettullah Gülen’in Alanlara çıkın, kamufle olun’’ çağrısına uyup havalimanlarında ve demokrasi meydanlarında selfie çekilmeye çıkmış ve bunu haber yapmıştık.

http://www.doguturkistanbulteni.com/2016/08/05/seyit-tumturk-fettullah-gulen-ile-baglantisini-gizlemek-icin-demokrasi-meydanlarina-indi/

Takriben bir yıl önce, Türkistan İslam Derneği yöneticileri hakkında kaçakçılık iddiası ile ihbarda bulunulmuş ve  tutukluların sayısını arttırabilmek için Hatay’dan sivil uçakla acil bir şekilde mahkemeye  hiç tanınmayan kişileri getirilmişti.

Röportaj yaptığımız Türkistan İslam Derneği yöneticileri ‘’Burada ilginç olan bizlere İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi içerisinde sivil giyimli birileri gelmiş ve ‘’Amerikan Çin düşmanlığı’na Karşı’’ Amerikanın yanında yer almayı teklif etmişt. Bu sebeple biz bu operasyonun FETÖ ve ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ tarafından yapıldığını çok iyi biliyoruz. Bizlere resmen Rabia Kadir’in ismi zikredilmiştir bu çağrıda.’’ Diye cevap verdi.

Darbe sonrası Ağurtos 2016’da ise Türkistan İslam Derneği yöneticileri hakkında İŞİD iftiralarında bulunulmuş ve İstanbul Zeytinburnu’n dan alınan iki uygur türküne dernek yöneticilerinin fotoğrafları İŞİD diye gösterilmiş ve ifadesinin içersinde yöneticilerin isimleri sokuşturulmak istensede başarılı olunamamıştır.

Dernek Yöneticileri Röportajımızda : ‘’ Ağustos 2016’da Bizler yakalanan, şu veya bu sebeplerle emniyete alınan Uygur Türklerine resimlerimiz gösterildiğini öğrendik. Sıkıştırdıkları uygurlardan Derneğimiz ve yöneticilerimiz aleyhine İŞİD ifadesi alınmak isteniyor. Bizlerin isimleri zorla İŞİD ile ilişkilendirilmeye çalışılıyor.’’ Bu kez başarılı olamadılar fakat bunu diğer yakaladıkları Uygur Türklerine de yapacaklardır ve onları salıverme ile ödüllendirip bizlerin isimleri İŞİD iftirası ile dosyaya konulacaktır. Rabia Kadir Hürriyet Gazetesi röportajında da zaten 2015 tarihinde ihbarlarda bulunduğunu itiraf etmişti”

Konuştuğumuz Dernek Başkanı : ‘’Hatay’da yakaladıkları Türkçe bilmeyen bir Uygur Türküne bizzat benim adım zikredilmiş ve salıverilme karşılığı ifade tutanağı imzalatılmıştı. Tabi bizler bu ifadeyi kabul edemezdik. İddialarını ispatlayamadıklarından benim ismim dosyada tanık konumuna düştü ve bildiğim kadarı ile söz konusu o uygur da ceza aldı. Bunu yapanlar FETÖ le beraber hareket eden Sözde dünya Uygur Kurultayı idir. Fetö’nün emniyetçileri, savcı ları ile yaptılar bunu.

Türkistan İslam Derneği takriben 5 yıldır hizmet vermektedir. Bizler bu beş yıl içersinde bütün dünyaya ‘’Türkistan İslam Cemaati / Partisi’’ ni anlattık ve anlatmaya devam ettik bu uğurda iki ayrı kitap yayınladık. Haber sitesi hazırlayıp 5 yıldır ‘’Türkistan İslam Cemaati’’ni anlatıyoruz.  Çıktığımız TV programlarında bile ‘’Osmanlı Akıncıları’’nı Türkistan İslam Cemaati’ni anlattık

VİDEO : https://www.youtube.com/watch?v=Br2FhsVK4g0

http://www.beyazminarekitap.com/kitap/turkistandan-sehadete-hicret-hikayeleri-1

http://www.kureselkitap.com/urun/turkistan-sehidleri-1/2488

Haberlerimiz halen http://www.doguturkistanbulteni.com/ web sitesinde yayınlanır. Bizler ‘’Osmanlı Akıncıları’’na gönül vermiştik bir kere. Bizler ‘’Osmanlı Akıncıları’’nın sonuncusu olan Türkistan İslam Cemaati’nin sesi soluğu ve nefesi olacaktık. Organik bağımızın olmadığı cemaati, Suriye’de izzetli Şam topraklarında bulmak nasip oldu, ziyaret ve röportaj yaptık.

http://www.doguturkistanbulteni.com/2016/07/04/turkistan-islam-partisi-suriye-medresesi-yardim-kampanyasi/

https://www.youtube.com/watch?v=DtjzbMkCTu4

Osmanlı Akıncıları İzzetli Şam Topraklarında asil duruşu ile Türkmen kardeşlerinin yanında, Türkmen dağının eteklerinde Esad, Rusya, İran ve işbirlikçilerine karşı canı ve malı ile bedel ödemektedir. İŞİD’in hilafet ilanını batıl görmektedir ve bunu ifşa edip dünyaya açıklamaktan da çekinmemektedir.’’

http://www.doguturkistanbulteni.com/2016/06/24/turkistan-islam-cemaati-isidin-hilafeti-batil-ve-gecersizdir/

Türkistan İslam Derneği ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ tarafından İŞİD’le ilişkilendirilmek istenmektedir.

FETÖ ve buna bağlı ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’nın çalışma sisteminin alt yapısı FETÖ tarafından organize edimiş ve Ankara, Bakanlık, Emniyet Müdürlüğü tarafından Kayseri’de’ki ‘’Polis Lojmanları’’ bu örgüte verilmiştir. Polis Lojmanlarındaki Hakimiyet devlete değil Bu FETÖ’cü ve ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’na aittir. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yakalanan Uygur Türkleri Kayseri Polis Lojmanlarına FETÖ’nün himayesine ve insafına teslim edilmektedir.

Kayseri Polis Lojmanlarındaki ”Fetö’cü Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı”na bakılırsa Kim İŞİD’e destek veriyor ortaya çıkacaktır.

Burada barınma ihtiyacı hizmeti verdiğini iddia eden Fetö ve Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayının faliyetlerine ‘’Kayseri Polis Lojmanları’’na iyi bakın deriz herkese.

http://www.doguturkistanbulteni.com/2015/10/02/uygur-turklerine-kayseri-polis-lojmanlarinda-cin-zulmu/

Kayseri Polis Lojmanlarına Götürülen Uygur Türkleri, Gezi olayları akabinde Türkiye’nin en sıkıntılı ve karmaşık olduğu dönemde FETÖ talimatıyla iftar vaktinde ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ Tarafından Ankara’ya hükümete karşı ayaklanmaya otobüslerle taşındığına hep beraber şahit olduk.

http://www.incanews.net/?aType=haber&ArticleID=15940&q=Tayland

‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’nın aynı zamanda Çin’e Ajanlık yaptığını, Çin Kominist Partisi (ÇKP) eski üyesi ‘’Silahlı Terör Örgütü Dünya Uygur Kurultayı’’ nın yöneticilerini Mao’nun kabir ziyaretini ve Çin ajanları ile görüşmelerini fotağraf ve delilleriyle haber yapılmıştı.

http://www.doguturkistanbulteni.com/2015/08/30/skandal-sozde-dunya-uygur-kurultayindan-maoya-sadakat-ziyareti/

Dernek Yöneticilerinin Önemli Notu : Derneğimiz ve yöneticilerimize gerek Emniyetde gerekse de sivil hayatımızda yapılacak tuzaklarda ”Fetö’cü Silahlı Terör Örgütü Dünya uygur Kurultayı”nın parmağı olacağını bu vesile ile kamuoyuna ve basına bildiririz. 

Doğu Türkistan Bülteni / Haber Merkezi

 

 

BU HABERLER DE VAR!

Mısır Hurghada Havalimanı’nda Doğu Türkistan uyruklu iki kadın tutuklandı.

Mısır Hurghada Havalimanına 10 Temmuz 2017 pazartesi günü saat gece 01:30’da uçağa binmek için gelen …

Uygur Öğrenciler Mısır’da Çin İstihbaratına Teslim Edildi

5 Temmuz’da Askeri uçakla Mısır’a gelen Çin istihbaratı Asker ve polisleri ile, Mısır istihbaratının da …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com