Cuma, 18 Ağustos 2017

FETÖ’cü Silahlı Terör Örgütü’ Hatay Görantaş Karakolunda Uygur Türkleri’ne Zulmediyor

FETO-HATAY

 

Hatay Görentaş Jandarma Karakolu’na nüfus etmiş FETÖ’cüler. ‘’FETÖ’cü Silahlı Terör Örgütü’’nün ihbarları ile yakalanan 17 Müslüman Uygur Türkleri 4 gündür aç susuz Görentaş Jandarma Karakolunda bekletiliyor.

Hiçbir işlem yapılamayan bu Uygur Türklerinden zorla, tercümansız ifade alınmak istendiği gibi. Hastaneye ihtiyacı olan bir Uygur Bebeğimiz belki de ölümün pençesinde bekletiliyor.

Görentaş Jandarma Karakolu ile ‘’TSK Hatay Görentaş Sınır Piyade Birliği’’ arasında dolaştırılan Uygur Türklerinin en son Hatay Görentaş Sınır Piyade Birliğinde olduğu bilgisine ulaşabildik.

Görentaş Jandarma Karakolunun hemen karşısında bilindiği gibi Türkmen kardeşleri ile beraber ‘’Türkistan İslam Cemaati’’bulunuyor. Uygur Türklerine yapılan zulüm aynı zamanda hududun karşısında bulunan Mücahitleri kışkırtmak ve karışıklık, kaos ortamı oluşturmak için yapılmaktadır.

Keyfi eziyet edilen Uygur Türkleri aç susuz Görentaş Jandarma Karakolunda bekletilen 17 Uygur Türklerinin 6’sı 10 yaş altı çocuk ve bebek.

Devlet Görentaş Jandarma Karakoluna ve hudutlara el atmak zorundadır. Buralara el atılmadığı sürece Türkiye’nin şehirlerinde özellikle Güney Doğuda saldırı ve bombalamaların önüne geçilemez. Hudutlar FETÖ’n den temizlenmek zorundadır. Gerekirse ayırt etme zorluğu yaşanıyorsa top yekün değiştirilmek zorunluluğu vardır.

Hatay’da oynanan oyunun arkasında FETÖ nün ve Alevi kesimin yoğun olarak içine sızmış olduğu Askeri Sistem ve Jitem olduğu yapılan yorumlar arasındadır. Hatay Yayladağı Savcısının tayini çıkmış ve Cuma günü görevi devrediyor. Görev değişikliğinden evvel yapılan bu zulüm ve kaos ortamı oluşturma senaryosunun bir numaralı aktörleri arasındadır. Son dakika golü atma ve intikam duygularıyla hareket ettiği düşünülüyor.

Yayladağ Savcısı Ramazan Kaymak Cuma günü Antep’e tayin ediliyor. Hatay’da ki organizasyonun tepesindeki adam olduğunu belirtmek de fayda var. Bu savcının Hatay Valisi tarafından korunduğu da gelen bilgiler arasında.

Hatay kaynayan bir kazan alarm zilleri çalıyor. Birileri bu alarm zilini duyması Valinin, Savcının ve Görentaş Karakolundaki FETÖ’cü komutanların ve Kayseri polis Lojmanlarına hakim olan ‘’FETÖ’cü Silahlı Terör Örgütü’nün Doğu Türkistan kolu Dünya Uygur Kurultayı’’nın oyununu görmesi ve ACİLEN bozması gerekmektedir

1

2

 

Darbe terörünü atlatalı iki aydan fazla zaman geçti. Binlerce kişi her kurumdan alındı alınmaya devam ediyor. FETÖ terörü yurdun damarlarına nüfus etmiş, bunu her alanda görüyoruz. Artık bunu kanıksadık ve ilgimizi çekmemeye başladı.

İlgimizi çeken bir hususu dillendirmek istiyoruz. ‘’FETÖ TERÖRÜ HATAYDA OLANCA GÜCÜ İLE DEVAM EDİYOR’’ Yurdun heryerine dokunuldu, Hatay’a da dokunulduğu söylentiler arasında. Bu söylentiden öteye geçemedi her nedense. Hatay Hududu eskisinden daha beter oldu.

FETÖ en büyük  kozlarını hudutlara yerleştirmiş. Zira Darbe sonrası senaryo, hudutlarda Esad, İŞİD ve PKK-PYD saldırısı olması ve hudutlardan Türkiye içinde PKK terörü estirebilmek için silah ve PKK’lı geçişlerini sağlayabilmek için Türkiye hudutlarına nüfus etmiş.

Türkiye’de Bombalı ve Silahlı Saldırıların Bitmesi, Akan Kanın Durması İçin Fetö Yapısı Hudutlardan Temizlenmek Zorundadır.

‘’FETÖ’cü Silahlı Terör Örgütü’nün Doğutürkistan kolu Dünya Uygur Kurultayı’’ Doğu Türkistanlı Müslüman Uygur Türklerine zulmetmeye, İhbar edip yakalatıp Kayserida’ki himayeleri altındaki ‘’Kayseri Polis Lojmanlarına’’ toplamaya devam ediyor.

 

Doğu Türkistan Bülteni / HABER MERKEZİ

 

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com