Cuma, 18 Ağustos 2017

İmam Buhari Ketibesi Özel Askeri Eğitim Kampı

 

 

Suriye’de faaliyet gösteren İmam Buhari Ketibesine bağlı Özbek Mücahidlerin medya kolu olan Al Fath Studiosu Askeri eğitimlerin verildiği video görselini paylaştı.Özellikle Grubun İran, Suriye ve Rusya’nın eğitimli ordularına karşı savaşan mücahidlerin sıkı bir eğitimden geçirdiği ve bir çok taktik öğretildiği görülüyor..

 

 

Özbek mücahidlerin yayınlamış olduğu videoda Suriye’de önemli operasyonlar düzenleyen İmam Buhari Ketibesi savaşçılarının özel eğitimlerden geçirildiği görülmekte.

1

 

Esed Rejimi,İran ve Rusyanın eğitimli ordularına karşı mücahidlerini çok sıkı eğitimlerden geçiren İmam Buhari Ketibesi düşmanlarına karşı çok ağır darbeler vuruyor.; bir çok büyük operasyonlarda diğer direnişçi gruplara da destek veriyorlar.

2

 

Videoda görüldüğü üzere direnişçilere bir çok taktik bilgiler ve yakın dövüş teknikleri öğretiliyor.ISLAH HABER olarak derlediğimiz haberi siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.İşte Suriyede en ön saflarda Esed ve milislerine karşı ağır darbeler vuran özbek direnişçilerinin askeri eğitim videosu. (Islah Haber)

3

4

 

 

BU HABERLER DE VAR!

Çin İstihbaratından Mısır’da Uygurlara Operasyon

Çin Kominist Partisi ajanları Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerini bastırıp sindirmek için dünyanın her yerine ajanlarını …

Mısır El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde Uygur Türklerine Baskın

Mısır’da El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde öğrenim gören Doğu Türkistan Uyruklu Uygur Öğrencilerin bir …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com