Salı, 27 Haziran 2017

Doğu Türkistan’lı 3 Çocuk Küçükçekmece’de Evlerinden Kaçırıldı

1

 

İstanbul Küçükçekmece’de yaşayan Doğu Türkistanlı aile 26 Ekim Çarşamba günü yaşadıkları evlerinde çocuklarını yalnız bırakarak, günlük işlerini yapmak için dışarıya çıktılar. Tahmini 15:00 de evden çıktılar. Akşama doğru evlerine geldiklerinde ise evlerinde çocuklarını bulamadılar. 48 saatdir yapılan bütün çalışmalardan sonuç alamayan aile perişan bir şekilde müslümanlardan yardım istiyor.

İstanbul Küçükçekmece, Sultan Murat Caddesinin yakınlarında yaşayan ailenin Selime, Sabira ve Müslime (6-9 ve 13 yaşlarında) ki 3 çocuklarından 48 saatdir haber alınamıyor.

 

Çin istihbaratının faal olarak birçok kişiyi İstanbul’dan kaçırıldığı saklanamaz bir gerçek. Bu çocuklara sahte pasaport yapılarak Çin’e kaçırma girişiminde bulunulabileceği uygurlar arasında konuşuluyor.

Havaalanı ve hudut kontrollerinde görev yapanların çok dikkat etmeli ve annesiz babasız olan bu çocukların geçişinin engellenmesi bekleniyor.

 

Görenlerin acilen Polise ve aşağıdaki numaradan ve twitter üzerinden aile ile iletişime girmeleri önemle rica olunur. ( Türkistan İslam Derneği ) 

 

Aile İrtibat : 0538 079 6473 – Twitter: @islamdunyasi__

4  2

3

 

Doğu Türkistan Bülteni / Haber Merkezi

BU HABERLER DE VAR!

Doğu Türkistan Dernek Başkanından ‘’Türkistan Emiri Suriye’de tutuklandı’’ Fitnesi.

Zahiren baktığınızda Doğu Türkistan zulmünü anlatmak için kurulduğunu iddia eden fakat haberleri İngilizlerden alan, islamdan …

Çin, Doğu Türkistanlılara DNA testi yapmaya hazırlanıyor

Sincan eyaletinde, insan hakları gözlemcilerinin endişelerine rağmen DNA örneklerinin toplanması için hazırlıkların devam ettiği gözlendi. …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com