Pazar, 20 Ağustos 2017

Hatay’da Mihrac Ural ve CHP Kumpası. Hatay İngilizlerin’mi ? Suriye’li lerin mi ?

hatayda-mihrac-ural-ve-chp-kumpasimi-var

 

CHP İngiliz’leri Neden Hatay’a Savaşın Kıyısına Çekmek İstiyor ?

Mihrac Ural attığı Tiwitlerle Hatay Suriye’lilerin naralarını neden atıyor.

Hatay’da kumpas mı kuruluyor ? Hatay Anavatandan koparılmak mı isteniyor ?

 

CHP’li Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş  Hakkında bugün Basın Bültenlerine haberler düştü. Bültendeki başlık ‘’HATAY İNGİLİZ ÜNİVERSİTESİ’NİN GÜNDEMİNDE’’

 

Londra’da Imperial College London ve Küresel Rekabetçilik Konseyi tarafından organize edilen 2016 Global İnovasyon Konferansı’nda Hatay konuşuldu. Özel olarak davet edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Konferansta sunum yaptı.

 

Konferensta sözde ‘’ Hatay’ın tarihsel geçmişi, bölge için ticaretteki önemi ve geleceğe yönelik yapılan yatırımları konuşuldu.’’

 

Dünyanın farklı yerlerinden gelen liderlerin, yatırımcı ve CEO’ların katıldığı zirveye Türkiye’den Hatay’ı temsilen Hatay Büyükşehir Belediyesi katıldı. Konferansa özel olarak davet edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, zirvede konuşmacı olarak yer aldı ve katılımcılara özel bir sunum yaptı

 

Lütfü Savaş: 8 Bin yıllık geçmişe sahip Hatay’ın tarihsel anlamda bir dünya mirası olduğunu,yeniden canlandırılan 30 Bin yıllık İpekyolu ile Avrupa ve Ortadoğu arasında önemli bir köprü olma özelliğini güçlendireceğini, Expo 2021 için hazırlanan projeleri ve son zamanlarda yaşanan olaylara rağmen şehrin yaşam kalitesini artırmak için yapılan yatırımları anlattı.

Hatay aynı HATAY  onlarca hatta yüzlerce yıldır İngilizlerin dikkatini çekmeyen HATAY

Ne oldu da İngilizlerin Dikkatini Çekmeye başladı ?

Bu işte CHP’nin İsmet inönü’den kalan bir ihanet zinciri mi var? Hatay, Savaşın hududundaki Hatay. Darbeden sonra Türkiye’nin en zayıf noktası. Dünya istihbarat şirketlerinin cirit attığı Hatay CHP eli ile tarihi ve İpekyolu dümeniyle İNGİLİZLER’e mi peşkeş çekilmek isteniyor ?

 

Hatay darbeden önce de FETÖ ve CHP’nin kıskacı ve çalışma bölgesiydi. İstedikleri başarı ve alt yapıyı oluşturamadılar. Hatay’da Türkmenlerin yolunu kapatıp ESAD ve Şebbihaların yolunu açmak için çok oyunlar oynadılar. Amaçları Türkiye’yi zayıf bırakmak, Türkmen topraklarını  ESAD ve yandaşlarına peşkeş çekmekti. Bu uğurda Rus uçağını bile düşürdüler. Türk askeri öldürmekten kargaşa ve kaos bölgesi olarak göstermeye kadar her türlü oyunu oynadırlar.

 

Darbe olana kadar yeterli alt yapıyı yapamadılar, Hatay’ı istedikleri kıvama getiremediler.

Türk tarihinden İngilizler ve Osmanlı’nın çöküş dönemlerini, Lozan anlaşmasında oynanan oyunları tekrar yazma zamanı değil.

Bugün İngiliz oyunun görme ve HATAY ‘daki oyunu bozma zamanıdır. Ankara bu oyunu görmeli. Türkiye’nin en hassas bölgesi Hatay’ı hainlerden temizlemelidir.

Mihrac Ural attığı tiwitlerle ”HATAY  SURİYE’LİLERİNDİR, SURİYE’YE DÖNECEKTİR” diye nara atarken. CHP’li belediye başkanı ansızın Londraya gider ve İngilizleri Tarih, kültür, yatırım için Hatay’a davet eder.

Bizde çıkıp sorarız Hayırdır İngilizlerin Böyle kritik bir zamanda Hatay’a olan ilgisi ???

Nereden Çıktı Savaşın Hududundaki Tarih Merakı ???

Ne Planlıyorsunuz ???

 

Mihrac Ural attığı Tiwitlerle Hatay Suriye'lilerin naralarını neden atıyor.
Mihrac Ural attığı Tiwitlerle Hatay Suriye’lilerin naralarını neden atıyor.
Hatay'da kumpas kuruluyor. Hatay Anavatandan koparılmak isteniyor.
Hatay’da kumpas kuruluyor. Hatay Anavatandan koparılmak isteniyor.
CHP İNGİLİZLERİ NEDEN HATAY’A SAVAŞIN HUDUDUNA ÇEKMEK İSTİYOR
CHP İNGİLİZLERİ NEDEN HATAY’A SAVAŞIN HUDUDUNA ÇEKMEK İSTİYOR

1480573237_inovasyonzirvesi__4_

Doğu Türkistan Bülteni / HABER MERKEZİ

 

 

BU HABERLER DE VAR!

Çin İstihbaratından Mısır’da Uygurlara Operasyon

Çin Kominist Partisi ajanları Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerini bastırıp sindirmek için dünyanın her yerine ajanlarını …

Mısır El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde Uygur Türklerine Baskın

Mısır’da El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde öğrenim gören Doğu Türkistan Uyruklu Uygur Öğrencilerin bir …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com