Cumartesi, 22 Temmuz 2017

Amerikancı Sapıkların Alimi Yusuf El Kardavi-Video Haber

Amerikancı Sapıkların Alimi Yusuf El Kardavi
Amerikancı Sapıkların Alimi Yusuf El Kardavi

Asrın Belam Yusuf El Kardavi : Amerika’ya şükranlarımızı sunuyoruz ve yardımlarını arttırmasını bekliyoruz…

Asrın Belamı Yusuf El Kardavi’nin peşinden giden Demokrat Müşrikler aynı zamanda onun sapık akidesinin altına imza atmış, diliyle onu tastik edip kalbiyle de mühürlemiştir.

Uygur Ajan Rabia Kadir ve onun gizli ve açık destekçisi Türkiye’ye yapılanmış çeşitli dernek ve kurumlar müslümanları aldatmak için kendileri gibi sapık ‘’Asrın Belamı Yusuf El Kardavi’’ yi örnek almış ve takipçilerine alim olarak tanıtmışlardır. Bu kişilerin sapık olduğunu anlayacağınız üç ayrı videoyu bu haberimizde sizlerle paylaşmak istedik.

Unutmayın ki Sizi Yusuf El Kardavi’nin akidesine çağıran, onu size alim diye tanıtan sapıklar kursaklarından Amerika’ya bağlıdırlar. Gizli ve açık olarak Şirk yuvası Fatihte ki İsmail Ağa Cemaatine girip çıkarlar. Sapık fetvalarını bunlardan alırlar.

Sapık Yusuf El Kardavi : ‘’Suriyelilere 60 milyon dolar civarında askeri ekipman yardımı yaptı. Bu miktar gerçekten çok az. Niye mi bu parayla yetindiler. Çünkü Amerika, Suriye’de isyancılar zafer kazanırsa, bu defa İsrail’e saldırırlar diye endişe duyuyor. Amerika bunu nereden çıkardı… 

Amerika Libya’da ki isyancıları koruyup onların arasında durduğu kadar Suriye’de ki isyancıların a5asında durmadı. Amerika Suriye’de ki isyancıları da böyle korumalıydı. Şimdi Suriye’de isyancılar bombardımanda öldürülüyor. Niye ?  Biz Amerika’nın Allah için hayır ve hak yolda durmasını istiyoruz… ‘’

Diyen asrın belamı Yusuf El Kardavi inşaallah kendisini ve ben müslümanlardanım diyen destekçilerini Cehenneme Sürükleyecek.

Bize doğru bir haber geldi Efendimiz’den,  Asla yalan söylemeyen, o sâdık Peygamberimiz’den Cihad yolunda koklanan tozlar, Allah’ın yolundaki süvarinin burnunda; Bir olmayacaktır, alevli Cehennem ateşinin dumanıyla

Allah’ın kitabı aramızda haykırıyor, yalan söylemez. Amerika’nın kacağında oturanla Cihad meydanında savaşan bir olmaz.

Yusuf el Kardavî Kadın Şarkıcalar İle Eğlenirken

Bu alim müsvettesine bakın

Sapık Yusuf El Kardavi Kitabında Şirk Dediği Ameli Yapanları Videosunda Övüyor

Asrın Belamı Yusuf El Kardavi : Kitabında Sapık dediği, Şirk dediği amelleri yapanları videosunda övüyor.

‘’Videosunda İsmail Ağa Cemaatinin Sapık lideri Mahmut Usta Osmanoğlu’nu  bidatları ve sapıklıkları yayan sufilerden değildir diyerek övüyor.

‘’ Sapık Belam Yusuf El Kardavi Tevhidin Hakikati Kitabında S.90’’ da ölülerden yardım isteyenlerin büyük şirk ve müşrik diyen Sapık Yusuf, yazdıklarını unutmuş olsa gerek videosunda ise kendi yazdığı kitabı yalanlayarak övüyor’’

Haliyle Yusuf El Karadavi’nin cübbeli ve Şeyhi Mahmut’un itikadından haberi olmadığı anlaşılıyor. Yusuf El Karadavi bidatçı sofilerden değildir diye övdüğü şirk ve küfür ehline kendi kitabında reddiye veriyor !
Sapık Yusuf El Karadavi, Allah’ın varlığı ve tevhidin hakikati kitabında s.90’da diyorki;
‘’Ölülerden yardım istemek gizli şirktir’’  Bu ameli videosunda övdüğü insanlar her gün yapıyor.

“Dikkat et. Halis din Allah’ındır. Onu bırakıp kendilerine birtakım dostlar edinenler “Biz onlara bizi Allah’a yaklaştırsınlar diye kulluk ediyoruz” derler.” (Zümer Suresi, 3)
Allah’ın varlığı ve tevhidin hakikati kitabında s. 90

“Onlar Allah’ı bırakıp kendilerine ne zarar ne de fayda verebilecek şeylere tapıyorlar ve “Bunlar, Allah katında bizim şefaatçılarımızdır” diyorlar.” (Yunus Su resi, 18)
Meke müşrikleri de ilâhlarının kendi elleri ile yaptıkları putların insanları yaratmadığını, diriltip, öl dürmediklerini, kendilerine rızık vermediklerini bili yorlardı. Yüce Rabbimiz bu hususu şöyle ifade etmek tedir:
“Onlara yer ve gökleri kim yarattı diye sorsanız: “Aziz ve Alim olan Allah yarattı” derler.” (Zuhruf Sure si, 9)
“De ki: Size gökten ve yerden kim rızık veriyor. Ya da kulaklara ve gözlere kim kadir olabilir? Ölüden diriyi diriden ölüyü kim çıkarıyor? Yaratma işini kim idare ediyor? (Bütün bu sorulara) “Allah” diye cevap verecekler.” (Yunus Suresi, 31)
Ayette de belirtildiği gibi onlar Allah’a, yer ve göklerin yaratıcısı, rızık veren, öldüren ve dirilten ola rak inanmıyorlardı. Putları ise yalnızca vasıta ve şefaat çi olarak görüyorlardı. Buna rağmen Kur’an onların ta mamını müşrik sayıyor.
Bununla da kalmayıp şirkten tevbe edip “la ilahe illallah” deyinceye kadar öldürülmelerini emrediyor. Bu kelimeyi söylediklerinde islamın hakkı hariç kanları ve malları korunur.
Yüce Allah (cc)’ın şefaatçiye vasıtaya ihtiyacı yoktur. O insana şah damarından yakındır. Nitekim yüce Allah (cc) şöyle buyurur:
“Kullarım beni sorarsa de ki; ben herhalde yakı nım” (Bakara Suresi, 186)
“Rabbiniz “bana dua edin ki size icabet edeyim” buyurur”
Allah’ın varlığı ve tevhidin hakikati kitabında s. 91

yusuf-el-kardavi

yusuf-el-kardavi-2

BU HABERLER DE VAR!

PKK ve Amerika Destekli FETÖ, DAEŞ ile Çalışmaz mı ?

FETÖ adında bir terör örgütü gördük. Türkiye’yi devirmek için Amerika’dan darbe yapıp, savaş jetleri ile …

Şeyh Ebu Katade’den Türkistan İslam Cemaati Mücahitlerine Övgü Dolu Sözler

27 yıllık bir savaş tecrübesine sahip olan Türkistan İslam Cemaati, Doğu Türkistan ve Afganistan‘da olduğu …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com