Çarşamba, 16 Ağustos 2017

Nüfus Müdürlükleri Yol Geçen Hanı, Bilgilerimiz Dünya İstihbaratlarının Elinde

 

nufus-mudurlukleri-yol-gecen-hani-bilgilerimiz-dunya-istihbaratlarinin-elinde

Çin’de tutuklanmış ve iki yıl ceza yatmasının akabinde suçsuç görülerek serbest bırakılmış bir zanlı ile yapmış olduğumuz röportajın akabinde bu sonuca ulaştık. Bundan iki yıl önce Çin’e turistlik bir seyahat için giden ve parasızlıkdan pasaportunu satan gurupda yer alan bu şahıs isminin açıklanmasından korkuyor. Kendisinin bu korkusuna saygı duyarak isim ve fotoğraflarını yayınlamadık.

X şahıs kendisine, Türkistan Dernek başkanının resimlerinin gösterildiğini bizlere iletti söz konusu Türkistan Derneği başkanının kimliğini alarak röportaj yaptığımız x şahsın yanına tekrar giderek, Dernek Başkanının kimlikdeki resmini gösterdik ve sorduk ‘’Size gösterilen resim bu kimlikdeki resimmiydi ?’’

Aldığımız yanıt bizler için korkunçdu. Dernek başkanının nüfus cüzdanı almak için 2015 yılının başlarında Nüfus müdürlüğüne vermiş olduğu resimdi.

Başkan ekledi ‘’ Bundan sonra nüfus cüzdanı ve ehliyetimi değiştirmemek için elimden geleni yapacağım. Kaybolursa ne yapacağımı düşünmek bile istemiyorum. Nüfus müdürlüğüne vereceğim resimin tekrar istikbarat şirketlerine hainler tarafından menfaat karşılığı verileceğini düşünüyorum. Dün verdiler yarın da vereceklerdir.’’

Dernek Başkanı sözlerine şöyle devam etti; Fetö’cü Dünya Uygur Kurultayı, Türkiye’de ki vatandaşlık ve oturum almış Uygur Türklerinin resimlerini de bu şekilde Çin İstihbaratına veriyor !!!

Yine Türkiye’de ki bazı mahkeme dosyalarını ve telefon görüşme tutanaklarını da Çin İstihbaratı ile paylaşan Rabia Kadir Öncülüğündeki ekibe dikkat etmekde fayda var. Bu vesile ile Türkiye’de yaşayan Uygur Türklerini uyarıyorum. Vatandaşlık oturum alacağız, size yardım edeceğiz diyen Amerika’ya hizmet edenlere karşı temkinli olun, bunlara güvenmeyin. Bunlar kimdir diye soracak olursanız bunları yakınen tanıyorsunuz. Sırtını Amerika’ya dayamış her dernek bunların elçisidir. Bunların arasında bazı gizli Amerikancı lar var. Bu gizli Amerikancıların web sitelerine bakın Dünya Uygur Kurultayı’nı alenen överler, Rabia Kadir’e hürmet ederler. Zaten bunlarla içiçedirler.’’ Diyerek sözlerine son verdi.

Devlet dairelerine verilen resim ve bilgilerimizin bir mahremiyeti olmalı. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu işe bir el atmalı. Nüfus Müdürlüklerinden fotoğraf almak bu kadar kolay olmamalı.

Rusya, Çin, İsrail ve Suriye’ye  karşı mücadele eden Dernek yöneticilerinin, vatandaşlık ve oturum verilen muhacirlerin bilgilerine daha titiz davranılmalı.

Röportaj : Ferganali Yakup

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı 

BU HABERLER DE VAR!

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com