Cuma, 18 Ağustos 2017

Fetö’cü, Demokrat Savcılardan Ankara’da Müslümanlara Kumpas

ankara_adliyesi_ndeki_bazi_mahkemeler_tasiniyor_h69176_cf7fe

Türkiye’de müslümanlara yapılan zulüm her geçen gün şiddetini arttırıyor. Bunun en son örneğini Ankara’da ki müslümanlar yaşadı.  Haklarında delil bulamayan Fetö’cü savcılar internetde dağıtılan pdf kitapları tek tek basarak klasörlere dolduruyor ve 10 Bin sayfa pdf kitabı onlarca klasör ile delil diye savcılığa sunuyor.

Bunun en son örneğini Türkistan İslam Derneği’nin yöneticilerinden Mustafa Canöz ve oğlu Abdullah Ammar Canöz yaşadı. Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesi bir skandala imza attı internetden indirilen pdf kitapları tek tek basıp binlerce sayfa oluşturup onlarca klasöre doldurdu.

http://www.ucretsizpdfindir.com/p/dini-kitaplar.html  ) Örnek sitedeki gibi İnternetden rahatça ulaşabileceğiniz dini içerekli kitapları Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesi delil bulamayınca matbaa işlemi yapıp baskı yapmaya başladı.

Haber alma özgürlüğü, düşünce özgürlüğü derken şimdi de delil bulma adı altında bilgisayarlarınızdaki pdf kitaplar başınıza bela açabilir. İnternetden rahatlıkla ulaşabildiğiniz bu dökümanları bilgisayarınıza indirmek size pahalıya mal olabilir.

Pdf kitapdan El-Nusra’ya, El-Kaide ile bağ kurup yıllarca ceza yatmanıza sebep olabilir. Hatta bu kitaplardaki fotoğraflar da mücahitler varsa sizi kimse kurtaramaz bu adliyelerden. Fotoğrafların da fotoğrafını çekip, silahlı eğitim, bomba yapımı vs deli saçması, 10 binlerce sayfadan toplanmış mahkeme kıskacında kalabilirsiniz.

Bu pdf kitaplar suç teşkil ediyorsa neden internetlerde rahatlıkla indirebiliyoruz. Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesi bu siteleri tek tek kapatması, domain ve hosting firmalarına dava açması, hapis ve para cezası vermesi gerekmiyor mu ?

Yoksa bunu yapmak ağar geliyor da sadece gözlerine kestirdikleri 3-5 müslüman şahsında Türkiye’de ki bütün Müslümanlara göz dağı vermek daha mı kolay geliyor ?

Türkistan İslam Derneği’nin yöneticilerinden Mustafa Canöz ve oğlu Abdullah Ammar Canöz’ün davası Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesinde Ocak 2017 tarihinde görülmeye devam edecek. 

Bilgisayarında İnternetden indirdiği kitap bulunan Abdullah Ammar Canöz
Bilgisayarında İnternetden indirdiği kitap bulunan Abdullah Ammar Canöz

Doğu Türkistan Bülteni / HABER MERKEZİ

BU HABERLER DE VAR!

Çin İstihbaratından Mısır’da Uygurlara Operasyon

Çin Kominist Partisi ajanları Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerini bastırıp sindirmek için dünyanın her yerine ajanlarını …

Mısır El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde Uygur Türklerine Baskın

Mısır’da El Ezher ve Al Fajr Üniversitelerinde öğrenim gören Doğu Türkistan Uyruklu Uygur Öğrencilerin bir …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com