Cuma, 18 Ağustos 2017

ORTAKÖY KATLİAMINI FETÖ’CÜLER Mİ AYDINLATACAK ?

ortakoy-cinayetini-fetoculer-mi-aydinlatacak

Doğu Türkistan Bülteni olarak Zeytinburnu’n da yaptığımız bir iki röportajın akabinde bu kanıya vardık. İsmini vermek istemeyen Zeytinburnu’nda ikamet eden şahıslar oynanan oyunu bozmak için bilgilerini bizlerle paylaştı.

Ortaköy katliamını karartmak için mi ? Aydınlatmak için mi Fetö’cüler canla başla çalışıyor ??? 

Ortaköy katliamının aydınlatılmasında Fetö birinci derecede sokağa indi. İstanbul’da ki uyuyan hücrelerini uyandıran Fettullahçı Terör Örgütü, Zeytinburnu ve Sefaköy’e bir dizi sözde araştırma için düğmeye bastı. Operasyon ve tutuklamalara dikkat !!!

Halkın verdiği şüphelilere neden haber veriyorsunuz ???

Şüphelilerin önlem alması ve şahısları tehdit edip susturmasında sizlere ne gibi fayda var ??? 

Kayseri’de ki Seyit Abdulkadir Tümtürk size verilen bilgileri nasıl öğrendi ??? 

İsmini verenleri tek tek arayıp tehdit etti !!! 

 

Amaç ‘’Ortaköy Katliamı’’nı saptırmak, zararı bertaraf edip faydaya çevirmek.

Fettullahçı Terör Örgütü’nü ne yazık ki Emniyet Müdürlüklerinden temizleyemedik. Temizleyemediğimiz Örgüt Elemanları İstanbul sokaklarında terör ve korku salıyor. Görüştüğümüz Zeytinburnu halkı, Ortaköy Katliamı ile ilgili birkaç isim ve fotoğraf gösterildiğini bilgilerinin istendiğini söyleyerek söze başladı.

Bilgilerini paylaştıkları Fetö’cü ler, sivil istihbarat olduklarını iddia ediyorlar.  Şüphelilerin isimleri bağlantılı oldukları Kayseri’de ki merkezi verdiklerini belirten Zeytinburnu halkı iki saat sonra Kayseri’den gelen telefon ile tehdit edildiklerini, Seyit Abdulkadir Tümtürk tarafından ‘’sen bizim ismimizi vermişsin, biz bunu duyduk’’ deyip tehdit edildiklerini can güvenliklerinin olmadığını belirterek isimlerinin yayınlanmamasını belirttiler.

Fettullahçı Terör Örgütü’nün amacı, Ortaköy Katliamından Fetö ve Amerika’nın delil ve şahitleri bertaraf edip bu Katliamdan Amerika ve Fetö bağlantısını silmek. Katliamın seyrini değiştirerek DAEŞ ile hiç alakası olmayan Fetö’ye kin ve düşmanlık besleyen muhacir sığınmacıların üzerine yıkarak bir taş da iki kuş vurmak.  

Bunu bilin istedik Sayın yetkililer Fetö’yü hala temizleyememişsiniz ne yazık ki. İşiniz yarım kalmış… 

Seyit Tümtürk ve Seyit Abdulkadir Tümtürk en son Küçükçekmece’den kaçırılan 6,9 ve 13 yaşındaki kızların kaçırılma olayına adları karışmış ve o kadar delil ve bilgi paylaşmamıza rağmen Fettullahçı Terör Örgütünce adliye korüdorlarından korunmularıyla gündeme gelmişti… Seslendiğimiz TBMM’de bu kız kaçırma olayında yetersiz kalmış Fetö işini yine becermişti

http://www.doguturkistanbulteni.com/2016/11/01/tbmm-kacirilan-dogu-turkistanli-3-kizimiz-icin-goreve-davet/

 

Doğu Türkistan Bülteni / HABER MERKEZİ

 

BU HABERLER DE VAR!

MISIR’DA ÇİN İSTİHBARAT UÇAKLARI ASKERİ HAVA LİMANINDA BEKLİYOR

5 Temmuz’da Çin istihbaratı ve Mısır istihbaratının ortak operasyonları sonucu. Öğrenci yurtları ve Ugur Türklerinin …

Çin İstihbaratından Mısır’da Uygurlara Operasyon

Çin Kominist Partisi ajanları Doğu Türkistan’lı Uygur Türklerini bastırıp sindirmek için dünyanın her yerine ajanlarını …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com