Pazar, 20 Ağustos 2017

Komünist Çin, Türkiye’de Sansasyonel Eylem Yapmayı Planlıyor

k75ek

Yılbaşı gecesi Ortaköy Reina katliamını fırsat bilen Çin, Türkiye’de sansasyonel eylem yapacak. Uygur İstihbarat Ajansı (UİA)’nın verdiği bilgiye göre Çin konsolonsluklarında ve farklı stratejik alanlarda bombalı eylem yapmayı planlayan Çin, hedef olarak Türkistan İslam Cemaati (Partisi)’ni gösterecek.

Türkistan islam Derneği Basın Açıklamasıdır…

Ortaköy katliamının ardından, harekete geçen Çin, düzenlediği sahte belgelerle 10 yıldır Türkiye’de yaşayan, Türk vatandaşlığı almış Uygur Türklerini sahte belgelerle bombacı, terörist, Türkistan İslam Partisi’ne mensup olarak Türkiye Cumhuriyeti Devletinden iadesini istemeye başladı. Bu konuda tutuklamaların başladığı yer İstanbul pilot bölge.

Uygur İstihbarat Ajansı (UİA)’nın verdiği bilgilere göre İstanbul,patlamaların olacağı ilk şehirler arasında. Bunun sebebi ise İstanbul Zeytinburnu ve Küçükçekmece’de Doğu Türkistan’lı Uygur sığınmacılar yoğunlukla bulunmasıdır.

Çin konsolonsluklarına dikkat. Uygur Türklerini hedef gösteren patlamalar bekliyoruz.

2008 yılında Çin Olimpiyatlarında yaşanan bir olayı Reina Katliamını fırsata çevirip 2007 yılından beri Türkiye’de bulunan Uygur Türklerini hedef gösteren Çin, bir devlet olması itibari ile istediği resmi evrakı düzenleme kabiliyetine sahiptir. Uygur Türklerinin asli kimlik bilgilerini silip aradığı eylemci olarak evrak düzenleyerek Uygur Türklerine Türkiye’de korku ve gözdağı vermektedir.

Türkistan İslam Derneği olarak, Savaş Muhabiri gazeteci aynı zamanda Dernek Yöneticilerinden olan Ümit Erdoğan ile Suriye’de Türkistan İslam Partisi Askeri Başkumandanı İbrahim Mansur ile yaptığımız röportajı bu vesile ile tekrar gündeme getirmek isteriz.

Türkistan İslam Partisi müslüman Türk halkını, kan kardeşi, dil kardeşi ve din kardeşi olarak görmektedir. Bu güne kadar Türkiye sınırları içersinde hiçbir eylem yapmamıştır. Türkistan İslam Partisi Suriye’de 6 yılı aşkındır Esad, PKK ve Rusya ya karşı Türkmen kardeşleri ile birlikde omuz omuza mücadele etmektedir. Türkmendağının düşmesinin akabinde 72 saat içersinde Doğu Türkistan’lı mücahitler tarafından Türkmendağı Esad ve destekçilerinden temizlenerek Uygur Mücahitlerin himayesi altında bulunmaktadır.

 

Kamuoyuna ve Türk Milletine Duyurulur…

Türkistan İslam Derneği Yönetim Kurulu Adına

Başkan : Yılmaz ŞAHİN

BU HABERLER DE VAR!

İşgalci Çin yönetimi, Uygurca’yı tamamen yasaklıyor!

Çin’de çıkacak yeni yönetmeliğe göre, ortaokul, lise ve üniversitelerde Uygurca tamamen yasaklanıyor.  Çin’de yeni yayınlanan …

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com