Pazartesi , Haziran 18 2018

Çin Ajanları, Mısır’da ki Çin Konsolonsluğunda Sisi’nin ajanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Çin istihbaratı askeri uçakla, Mısır Askeri havalimanına gelmiş ve 4 Temmuz’da Mısır istihbaratı ve yüzleri maskeli Çin asker ve polislerinin katıldığı bir operasyon’la, Mısır’da eğitim gören öğrencilere ve ticaret yapan dükkan sahiplerine operasyon düzenlemişti.

Mısır’da ki Çin konsolonsluğunda 8 Haziran da bir toplantı yapıldı. Toplantı konusu Mısır’da öğrenim gören Doğu Türkistan’lı Uygur öğrencilere Çin istihbarat destekli yapılan operasyon.

Takım elbise ile konuşma yapan kişi, Mısır’da ki öğrencilerin dosyalarını Mısır’a teslim eden ve onların hakkında casuslara bilgi veren kişi. Bu kişi aynı zamanda öğrenciler yakalandıktan sonra Polis arabasına binip karakola götüren Çin’in sadık köpeği, sadık ajanı Ablimit ATUS ismini kullanan kişi.

Tişört ile konuşma yapan Sadık Çin Ajanı, başta Allah azze ve celleye, daha sonra vatanı Doğu Türkistan’a ve milleti Uygurlara ihanet etmiş ajan Abduhalik AKSU ve onun yanında ki Çin’e satılmış Doğu Türkistan Uyruklu Uygur Ajan Ekber KARKAS.

Bu satılmış 3 Çin ajanı Doğu Türkistan’lı Uygur Müslümanların kan ağlayan zamanında Çin’lilerle beraber sırt sırta vermiş. Uygur Türklerine zulüm etmek ve Çin’e yaranmak için halkına ve vatanlarına karşı ajanlık yapan hainlerdir.

Vatanına ve halkına karşı Komünist Çin’e ajanlık yapanları, Uygur müslümanlar iyi tanımak zorundadır.

Doğu Türkistan’lı Uygur Müslümanlar, Çin’e ajanlık yapan, Komünist Çin rejimini korumak için fetva veren alim geçinen çok Çin ajanlarını cezalandırmıştı.

Türkistan İslam Derneği

 

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

 

Bu Haberler de var

CİA-FETÖ 2018 Küresel Cihad Projesi.

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için düğmeye bastı. …

AMERİKAN AJANI RABİA KADİR İTİRAF ETTİ. 10 YILDIR AMERİKAN İSTİHBARATI İLE ÇALIŞIYORUZ.

UYGUR AJAN RABİA KADİR, BİZ AMERİKAN NATİONAL DEMOKRATİC INSTİTUTE (NDI) İLE BERABER ÇALIŞIYORUZ !!! 20-30 …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com