Pazartesi , Haziran 18 2018

ÇİN’in süper güç olmadaki tek engeli Türkistan İslam Partisi…

Dünya artık bunları konuşuyor. Haberlerini yapıyor. Açıkça dillendiriyor ve sorguluyor.

Çin Süper Güç Olabilir mi ?

ABD’den sonra Çin’in süper güç olması ?

Sözlüklerdeki yerlerini aldı !

Çin varken Rusya’yı, ABD’yi süper güç sanmak !!!

Akademik yazılar yazılmaya başlandı. Çin’in süper güç olabilirliği.

5 yıl evvel konuştuk bunları. Amerika bölünecek, ÇİN süper güç olacak diye başlıklar attık.

Çin: Yeni bir “süper güç” mü?

Çin Türkistan İslam Partisini bu yüzden dünyada arıyor. Ajanlarını ülkelere gönderiyor. Milyarlarca dolar vaad ediyor ülkelere. Yakaladığınız Türkistan İslam Partili mücahitleri bize teslim edin. Size milyarlarca dolar verelim diye. 96 müslümanı teslim etmesi için 110 milyar teklif etti bayrağında ay yıldız taşıyan o ülkeye. İşin içine para girince din kardeşleri de satmaya başladı, kan kardeşleri de birer ikişer…

Çin’in milyarlarca dolar sarf etmesinin  yalnız bir tek sebebi var !!!

Türkistan İslam Partisi, ÇİN’in süper güç olmasında ki tek engel.

Japonya, Amerika Okyanusta Çin’i taciz etmekten öteye gidemeyecek. Onlarca hesap yapacak, gizli anlaşmalar imzalayacak. İki ile çarpıp üçe bölecek ve sonucunu bilemediği maceraya giremeyecek.

Bütün dünya şunu iyi bilmelidir ki !!!

Çin’in süper güç olmasını engelleyebilecek  tek engel TÜRKİSTAN İSLAM PARTİSİ mücahitleridir. Uygur Türkleridir sayıları 50 milyonu bulan Uygur Türkleri. Bu 50 milyonun içinde silahlı tek bir güç var Türkistan İslam Partisi’dir. Bunu bütün dünya bilmelidir.

ÇİN’in süper güç olmasını istemiyorsanız. Türkistan İslam Partisi’ne sahip çıkın.

Dünya Müslümanlarına sesleniyorlar. Türkistan İslam Partisi’ni gizli veya açık destekleyin. Kominist Çin’i, karabasan gibi kaplayacak bir ayaklanma için bu kardeşler sizlere ensarlık yapacağını söylüyor.

Doğu Türkistan’dan başlayacak bu dalga, kısa bir zamanda Pekin’e sıçrayabilir. Komünist baskı kendi yerel halkını da inletiyor. Pekin patlamaya hazır bomba.

Bir kıvılcım yeterli Çin’in süper güç olmadaki hevesini kursağında bırakmak için. 

30 yıl önce bu plan başladı. Silah ve maddi kuvvetin olmayışı. Çin’in vahşiliği bu planı erteledi. Doğu Türkistan’lı Uygur Müslümanlar kendi küllerinden tekrar ayağa kalktı.

Bir ülkeyi batırmak istiyorsanız ilk önce o ülkenin içindeki etnik kökenleri ayağa kaldırırsınız. Özellikle onların içinde ki silahlı guruplarla bunu yaparsınız. Çin’i batırmak için yüreğinde barındırdığı ona yakın etnik köken var. Hatta artık komünist baskı zulmünü o kadar arttırdı ki bu etnik kökenler irili ufaklı ayaklanmaya başladı. Vahşi Çin’den nasibini aldı. Çünkü hiç biri silahlı değildi. Çin’i dağıtmak ve süper güç olmaya gittiği yolda düşürmek için en güzel çare topraklarında barındırdığı çeşitli milliyetleri ayağa kaldırmak. Bu kökenleri incelediğimizde en güçlü olarak karşımıza Doğu Türkistan çıkacaktır.

Çin’i devirmek için Doğu Türkistan’dan başlamak gerek.

Vatanları Çin işgali altında kalmış Uygur Türkleri komünist işgale milyonlarca evladını şehit verdi. Komünist Çin’e fevkalade kızgın olan bu müslümanlar ilk fırsatta şehadet aşkı ile ayağa kalkacaktır.

Bir destek, bir dua gerek Uygur mücahitlerine.

Amerika ve Japonya keşfetti Çin’i nasıl bitireceğini. Etnik köken olarak Uygur Türklerini destekledi.                           20 kişilik Dünya Uygur Kurultayı ile yola çıktı. Sanırım on yıl oldu…

On yıl önce 20 kişi ile yola çıkan Dünya Uygur Kurultayı, on yılda çok uzun yol kat etti ve bu gün 25 kişiye ulaştı.

Fotoğraflar yalan söylemez. Japonya, Almanya, Amerika’da ki eylemleri coşku ile karşılandı. Kocaman 25 kişi demokrasi meydanlarında bağırdı, bayrak salladı, çelenk bıraktı. Her ne kadar bir Çin’li ye bir taş dahi atamamış olsalar da. Boğazlarını yırttılar meydanlarda bağırmaktan.

Amerika fonladı, Japonya, Almanya kucakladı. PKK’yı Fetö yü nasıl fonlayıp kucakladıysa aynen öyle kucakladılar sahte satılmış Rabia’yı.

Amerika’nın elinde 10 yılda koca bir hiç.

Dolarlar uçtu.  Sahte bir dava kadını yaptılar. Nedir ki sanki üç kamera, bir kitap, beş konferans yeterliydi, sahte dava adamları üretip sokağa salmak için.

Suriye cihadı için Uygur Türklerinin hareketlendiğini öğrendiler. Önce nasıl önlerini keseriz dediler. Aydın Doğan’ı arayıp hürriyet’de harita çizdiler Uygur Türkleri buradan geçiyorlar diye haber ihbar yazıları yazdılar ve geçtiği bütün ülkelere ihbar edip yakalattılar. Haber ihbar yazıları yazıp yol güzergahlarını haber adı altında ülkelere ihbar ettiler.

http://www.hurriyet.com.tr/yuz-leri-bizde-sakli-roportaj-28124389

Aydın Doğan’ı tekrar arayıp planlarını bu kez açıkca dillendirdiler. Uygur Türklerinin Doğu Türkistan’dan çıkmalarını istemiyorlardı. Daha doğrusu Amerika istemiyordu. Orada ölmeliydiler, ekmek bıçaklarıyla Cihad edip ne yapıp ne edip ÇİN’in süper güç olmalarını engellemeliydiler. En azından Çin’ile masaya oturmalı ve Çin’in boyundurluğunu kabul etmeliydiler.

http://www.doguturkistanbulteni.com/2016/08/31/rabia-kadir-hurriyet-gazetesi-roportajinda-uygur-turklerini-cin-ile-beraber-masaya-oturup-anlasmaya-davet-etti-carsaf-i-serifi-hicap-nikapi-inkar-etti/

Sonrasını ise hepimiz biliyoruz. Kurtarıcı rolü ile ortaya tekrar çıktılar.

Şeytani gülüşün altında ki, dişleri parladı Malezya’da Tayland’da yakalanan Uygur Türklerini görünce. 100 dolarlık yardım poşetlerini kapıp fotoğraf çektirmeye gittiler, parmaklıklar arkasına. Amerika’ya gönderdiler fotoğrafları. Bakın verin dolarları, işte güçleniyoruz. Çin’i devireceğiz. On yıllık emeğimizin karşılığını alacağız. On yıl önce 20 kişi başladı bu maceraya. beşi istifa edip üçü din değiştirdi. Yerine çocuklar büyüyüp derneklerine üye oldu ve sayıları 25’i buldu.

O parmaklıklar arkasında ki, fotoğraflarla ihtiyaçları vardı. On yıl daha saltanatlarını sürdürebilmek için ağababalarına vermeleri gerekliydi. Bir selfie yeterliydi ama, birkaç poz çekme fırsatları buldular.

Rabia Kadir açıklama yaptı. 10 bin den fazla kişi Cihad için yola çıktı diye.

Zar zor, 300 ünü Kayseri’de toparlamayı becerebildiler. Merkel’in Eurolarını dağıtırken fotoğrafladılar. Ancak euro ile tutabildiler o kadar adamı. Kimi zaman kapıya Polis diktiler kaçmasınlar diye. Onlara ihtiyaçları vardı. Fotoğraf çektirmeleri bitmemişti daha. Fotoğraf çektirme uğruna, Çin işkencesi yaşattılar Kayseri’de.

Amerika avucunu yaladı, Japonya  hala umutlu. Merkel’in Euro ları ile koyun alıp kestiler piknik de. Eyfel kulesinde, özgürlük anıtında selfie çektiler.

Dünya Uygur Kurultayı Merkel’in Euroları ile Seyahatde

Siyasetlerine İŞİD’i de dahil etmek zorundaydılar FETÖ ve ABD böyle istiyordu. Reina saldırganı bile Dünya Uygur Kurultayının himayesindeki pardon FETÖ’nün elindeki Lojmanlarda bağlantısına kadar ortaya çıktı pek de gizli kalmadı.

http://www.hurriyet.com.tr/reina-saldirisiyla-ilgili-kayseride-operasyon-40341845

Kurultay Piknik yaparken, Türkistan İslam Partisi şahlandı

Suriye  cihadı ile. 30 yıllık birikimlerini hareketlendirdi. Davetçiler, davetlerini yaptı. Örümcek ağı gibi işleyen sistemleri devreye girdi. Kimisi 5 kimisi 8 ülke geçti Suriye cihadına gidebilmek için. Bu gün Türkistan İslam Partisinin arap baharının seyrini değiştireceği konuşuluyor islam aleminde.

Arap Baharının inşallah seyrini değiştirebilecek olan Türkistan İslam Partisi Çin’in süper güç yolundaki seyrini de değiştirecek.

Dünya şahit oldu ki, Türkistan İslam Partisi’nin bir işareti on binleri yollara çıkardı. Müslümanlar gerekli silah ve maddi güce ulaştığı zaman işte Çin’in işi o zaman bitmiştir.

Ey Müslümanlar Çin’i bitirmek istiyorsanız Türkistan İslam Partisi’ne sahip çıkın.

Silah ve maddi desteğinizi bu kardeşlerimizden esirgemeyin.

Çin’in damarlarına 30 yıl önce nüfus ettik. Pekindeki gözlerimiz, Hong kong’da ki  kulaklarımız sağ ve salim. Yunnanda ki Ensarımız. Makau’da ki kaçakçımız hala ayakta ve dimdik.

Koministler Uygur mücahitleri daha fazla nasıl sindireceğinin hesabını yaparken, Mücahitler de Pekin’i bir gecede kan gölüne nasıl çevirebileceklerinin hesabını yaptı.

World Uygur Congress WUC

 

ÇİN YENİ SÜPER GÜÇ MÜ ??? Yazıları…

http://www.milliyet.com.tr/cin-super-guc-olabilir-mi-/ekonomi/ydetay/2173924/default.htm

http://akademikperspektif.com/2012/12/04/cinin-super-guc-olabilirligi/

http://www.birgun.net/haber-detay/cin-yeni-bir-super-guc-mu-14549.html

Yazar : Ferganali YAKUP

 

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

 

Bu Haberler de var

CİA-FETÖ 2018 Küresel Cihad Projesi.

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için düğmeye bastı. …

AMERİKAN AJANI RABİA KADİR İTİRAF ETTİ. 10 YILDIR AMERİKAN İSTİHBARATI İLE ÇALIŞIYORUZ.

UYGUR AJAN RABİA KADİR, BİZ AMERİKAN NATİONAL DEMOKRATİC INSTİTUTE (NDI) İLE BERABER ÇALIŞIYORUZ !!! 20-30 …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com