Perşembe , Şubat 22 2018

FETÖ, Kayseri Polis Lojmanlarında,Seyit Tümtürk ile EURO dağıtmış

Fethullahçı Silahlı Terör Örgütü sanıklarının avukatlığını yapan Hakyolcu avukat Mesut Yıldız ile HAKYOL, FETÖ bağlantısı ortaya çıktığı gibi HAKYOL’un FETÖ’nün Doğu Türkistan kolu Dünya Uygur Kurultayı bağlantısı ile beraber Euro ları ortaya saçıldı.

Kaynak : http://www.hakikatperver.com/siyasete-cemaat-vesayeti-hakyolla-baslamistir-513yy.htm

FETÖ Örgütü ile yargılananların avukatlığını yapmışlar… 

HAKYOL’u, biz Doğu Türkistan’lı Uygur Türkleri Kayseri Polis Lojmanlarına yerleştirilen Uygur Türklerine yaptığı EURO yardımları ile tanıyoruz.

Dünya Uygur Kurultayı, Kayseri polis Lojmanlarında FETÖ’nün parasını mı dağıttı ?

FETÖ ve Dünya Uygur Kurultayı’nın bağlantısını ve Kayseri Polis Lojmanlarının FETÖ terör örgütü elinde olduğu haberleri basına bir çok defa çıktmıştı. FETÖ, DAEŞ ve Dünya Uygur Kurultayı’nın hep beraber ortak hareket ettiği yazıldı.

Şimdi bu haberlerden sonra,  FETÖ’nün avukatlığını yapan HAKYOL Vakfının yine Fettullahçı Silahlı Terör Örgütü’nün Doğu Türkistan Kolu olan Dünya Uygur Kurultayı’nın hakim olduğu Kayseri Polis Lojmanlarında Seyit Tümtürk ile beraber EURO dağıtmasını kim nasıl açıklayacak ?

Neden Euro ?  Sorusu’da kafamızı kurcalayan bir ikinci mesele !!!

Türkiye’de yardım yapacaksın, insanlar Türk Lirası ile harcamalarını yapacak ama sen EURO dağıtacaksın.

Bunun iki nedeni var. Birinci neden ‘’PARA YURTDIŞINDAN GELMİŞTİR’’ Yardımın Yurt dışından geldiğini gösteren bir delil olarak düşünülür.

Bugün yardım Dolar olarak gelse Amerika’nın ne kadar yardımsever olduğu aslında Amerika’nın çok da kötü olmadığı düşündürmeye yönelik dir. Yardım EURO olarak dağıtılırsa AVRUPA’nın çok yardım sever olduğu Uygur Türklerini desteklediği düşündürülüp. Aslında Avrupa’nın sanılanın aksine iyi olduğu düşündürülür.

Euro’lar Almanya Başbakanı Merkel’den mi ???

Euro’lar Türk düşmanı Almanya Başbakanı Merkel’e mi ait. Hani Gezi olaylarında da Türkiye’ye karşı eylemcileri fonlayan Almanya’dan bahsediyoruz.

Gezi olaylarında Fettullahçı Terör Örgütü Doğu Türkistan kolu Dünya Uygur Kurultayı Türkiye’de ki Uygur Türklerini hükümete karşı ayaklanmaya resmi sitelerinde davet etmişti.

… http://www.doguturkistanbulteni.com/2015/09/10/gezi-parkinda-pkk-ile-ayni-safta-olan-rabia-kadir-2000-e-yakin-pkkli-kafirin-olumunde-suskunlugunu-koruyor/ …

Kaynaklar : http://www.hakikatperver.com/siyasete-cemaat-vesayeti-hakyolla-baslamistir-513yy.htm

http://worlduyghurcogress.blogspot.com.tr/2017/07/feto-kayseri-polis-lojmanlarndaseyit.html

http://www.hakikatperver.com/mesut-denen-adam-755yy.htm

Bu Haberler de var

BBC muhabiri Doğu Türkistan’da zor anlar yaşadı

BBC’nin Pekin muhabiri John Sudworth, Çin idaresi altındaki Uygur Özerk Bölgesi’nde (Doğu Türkistan) incelemelerde bulundu. …

“Uygur tefsirci Muhammed Salih Hacim şehit edildi” iddiası

Kur’anı Kerim’i ve Riyazus Salihîn’i Uygur Türkçesine İlk çeviren Muhammed Salih Hacim’in Çin’de şehit edildiği …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com