Pazartesi , Mayıs 21 2018

Hatay Valiliği İl Göç İdaresinde kaybedilen İzbuddin ve Zubayyir’den haber alınamıyor.

Hatay Göç İdaresindeki kripto FETÖ’cüler, Doğu Türkistan Hoten doğumlu  iki Uygur Türkünü sahte Tacikistan belgeleriyle Tacikistan üzerinden öldürüleceklerini bile bile ÇİN’e teslim etmesinden bu güne kadar yaklaşık 25 gündür Türkiye, Tacikistan ve Çin’den iki müslümanın hayatta olduğuna dair hiç bir haber alınamadı.

Türkiye İzbuddin ve Zubayyir’in teslim edildiğini kabul etmezken konu hakkında resmi bir açıklama yapmaktan kaçınıyor. Hatay Valiliği ve Hatay İl Göç İdaresi’ne bağlı Geri Gönderme Merkezi sessizliğini koruyor.

Haber merkezimizin ulaştığı Doğu Türkistan Uyruklu Hoten doğumlu İzbuddin ve Zubayyir’in fotoğrafları içimizi burktu. İki müslüman kayıp ve sözde Doğu Türkistan dernekleri ve vakıfları konuya yaklaşmak dahi istemiyor.

İzbuddin ve Zubayyir’in akrabaları, arkadaş ve köylüleri haber merkezimize ulaşmalarını rica ediyoruz. İzbbuddin ve Zubayyir’e hep beraber sahip çıkalım.

 

Doğu Türkistan Bülteni / HABER MERKEZİ

 

Bu Haberler de var

Amerika, Küresel Cihad Projesi için Taşeronlar arıyor.

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için Türkiye’de Taşeron …

Suriye’de mücahitleri bekleyen büyük tehlike.

Suriye’de görevden alınan komutanlar, ellerindeki eski güçleri de kullanarak, Suriye’de ki muhacir mücahitleri CİA Projesi …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com