Pazartesi , Haziran 18 2018

Mısır, 34 Doğu Türkistan’lı Uygur Türkünü Çin’e ölüme gönderdi, 150 uygur ölüm kararını bekliyor.

4 Temmuz gece yarısıydı haber merkezimize Mısır zulmü düşmeye başlamıştı. Sabaha kadar gözümüze uyku girmemişti. Bir şeyler yapmalıydık, İşgal altındaki Doğu Türkistan’dan Çin askeri uçağı havalanmış ve Mısır askeri havalimanına inmişti.

Çin ikinci kez kıtalar arası operasyon yapıyordu. Kıtalar arası Uygur operasyonu. Mülteci olmak zor, dünyanın her yerinde polis ve askerin soğuk nefesi her an ensenizdedir. Terörist ilan edilmeniz onların iki dudağı arasındadır. Delile, belgeye ihtiyaç duymazlar. Onların yazacağı bir A4 kağıdın altındaki imzaları yeterlidir sizin terörist ilan edilmeniz için.

Kırmızı bülten, uluslar arası yakalama kararı çıkartılması bir telefonlarına bakar. Sizin hamile olmanız, öğrenci olmanız hatta hiç suç işlemeden MISIR’da saygın bir üniversite de 5 yıldır eğitim alıyor olmanız hiç önemli değildir sizin Terörist ilan edilmeniz için.

Dünyanın gözlerinin içine baka-baka sizi teslim alırlar kafalarındaki planı uygulamaları için. Çok değil en fazla 15 gün içinde biz buna istediğimiz lafları söyletir. İstediğimiz suçları kabul ettiririz nasıl olsa. Bir video kamera yeterlidir. Gerekirse defalarca kayıt yaparız. Uzmanlarımıza defalarca izlettiririz acaba vücut dili ile de olsa ‘’BİZE BUNLARI ZORLA SÖYLETTİRİYORLAR’’ mimiği var mı ? Dünyaya gizli bir mesaj göndermek istedi mi ? diye.

Tayland’da yapmadılar mı bunu ? Turuncu yelekleri giydirmeleri 10 günü buldu. Kameraların karşısında neredeyse o mazlumlara ‘’BİZ TERÖRİSTİZ, BİZİ ÖLDÜREBİLİRSİNİZ’’ diye söyleteceklerdi. Belki bunu söyletmediler, siyasetlerine uymadı ama emin olun ki öldürdüler o portakal renkli yeleklileri.

Aksini hanginiz ispat edebilirsiniz ki. İşkence deyince dünyalı her yüz kişiden doksan kişisinden ‘’ÇİN İŞKENCESİ’’ ni duyasınız. İşte bu Uygurlar Çin işkencesini sokakta yürürken vatanlarında aldıkları oksijenden alıyorlar. O öyle bir oksijen ki Çin işgali altındaki bir oksijen. Her nefes alışları bir ızdırap, bir dert, bir işkence.  Her nefeslerin de içlerini yakan bir oksijen.

Evet MISIR dedim 34 kişi Ölüme gönderildi dedim. 150 kişi daha ölüme gönderiliyor dedim. Duyuyormusunuz ey vicdanı koltuğunun altındakiler. Biliyorum yine bu kardeşlerimizi duymayacaksınız. Ne yapabilirim ki diyecek ve arkanızı dönüp alel acele serinlemek için açmış olduğunuz dondurmanın erimemesi için devam edeceksiniz.

Aziz olan Allah azze ve celle tüm yetimlerin dostudur. Bu kardeşlerimize de inşaallah yardım edecektir. O (Allah) bizim ellerimizle yardım etmeyi sever, O (Allah) bizim ellerimizle intikamını almak ister…

GERİ DÖNECEĞİZ… SİLAHLANDIK GELECEĞİZ… TÜRKİSTAN’DAN SÜRECEĞİZ…

İnşaallah, inşallah, inşallah…

YAZAR : Ferganali YAKUP

 

Doğu Türkistan Bülteni Haber Ajansı

Bu Haberler de var

PKK ve Amerika Destekli FETÖ, DAEŞ ile Çalışmaz mı ?

FETÖ adında bir terör örgütü gördük. Türkiye’yi devirmek için Amerika’dan darbe yapıp, savaş jetleri ile …

Amerikancı Sapıkların Alimi Yusuf El Kardavi-Video Haber

Asrın Belam Yusuf El Kardavi : Amerika’ya şükranlarımızı sunuyoruz ve yardımlarını arttırmasını bekliyoruz… Asrın Belamı Yusuf …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com