Pazartesi , Haziran 18 2018

Suriye’de mücahitleri bekleyen büyük tehlike.

Suriye’de görevden alınan komutanlar, ellerindeki eski güçleri de kullanarak, Suriye’de ki muhacir mücahitleri CİA Projesi için Orta Asya’ya taşıyor. Suriye’de Şeriat Mahkemelerini elinde bulunduran Muhacir ve Ensarın da Hami si pozisyonunda bulundan Cevlani’nin ve HTŞ’nin, bu fitneyi acilen çözüp sorumluları şeriat mahkemesine çıkartması gerekiyor.

Amerikan istihbaratının buradaki planı YPG/PKK’ya alan açmak, Suriye’de ki Yabancı savaşçıları, Muhacir Mücahitleri Orta Asya’ya taşımak, Orta Asya’da CİA ve İŞİD önderliğinde sahte bir proje ile Küresel Cihad ilan ederek mücahitleri burada yok etmek ve onların eli ile diğer düşmanlarını öldürerek Amerika’nın önünü açmak.

CİA, Mücahitleri orta Asya’ya taşıyarak Suriye Cihadını bitirmek istiyor.

Cevlani’nin yakın dostu eski komutanlar bir çok Asya’lı mücahitleri ‘’CİA 2018 Küresel Cihat Projesi’’ için Orta Asya’ya götürdü. HTŞ, Suriye’den Orta Asya’ya yola çıkan mücahitleri araştırıp baktığında sorumluları bulacaktır. Yapması gereken sadece cemaatlere gidip birkaç soru sormak ve gidenlerin nasıl ve kimin eli ile gittiğini öğrenmek yeterli olacaktır.

Suriye’de bir çok alan kaybeden Küresel Cihad yanlısı muhacir mücahitler Amerikan istihbaratı CİA’in bu oyununu engelleyemezse Suriye Cihadı bitmenin eşiğine gelecek. Amerikan istihbaratı bu oyun için aylar önce hazırlıklara başladı.

Astana zirvesinin akabinde HAMA ve HUMUS operasyonu bilindiği gibi RUS istihbaratına satılmıştı. RUSYA Hama operasyonunu haber alınca yığınak ve büyük hazırlık yaptı ve mücahitler bu operasyonda yenilgiye uğradı. HAMA Operasyonu Cevlani bilmelidirki yakınları tarafından ASTANA Zirvesinde Rusya’ya satıldı. Cevlani’nin dostları bu bilgileri Astana zirvesine katılan ülkelere verdi ve o ülkelerde zirve de masaya oturan Rusya ile bu bilgileri paylaştı.

Heyet Tahrir Eş Şam ve lider Ebu Muhammed El Cevlani Suriye’de bir çok bedel ödendi. Suriye toprakları muhacir mücahitlerin kanları ile sulandı. Kan ile alınan topraklar masa başında Esed ve Rusya’ya satılmasının akabinde şimdide CİA tarafından resmen Orta Asya’ya taşınıyor.

Heyet Tahrir Eş Şam bunların araştırmasını yapmak, Orta Asya’ya taşınan muhacir mücahitlerin kim tarafından ve ne amaçlı taşındığını bulmak ve Şeriat mahkemesinin karşında hesap sormak zorundadır.

HTŞ şunu bilmelidir ki, bu muhacirler Orta Asya’ya CİA oyunu ile taşınıyor. CİA bu muhacirler aracılığı ile yakın bir zamanda Küresel Cihat ilan edecek ve Suriye’de ki Muhacir mücahitleri davet ederek Suriye’de Amerika ve PKK/YPG’ye alan açarak Suriye cihadını bitirmeyi planlıyor.

1 : http://www.doguturkistanbulteni.com/cia-feto-2018-kuresel-cihad-projesi/

 

Yazar : Ferganali YAKUP

 

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

 

Bu Haberler de var

Amerika, Küresel Cihad Projesi için Taşeronlar arıyor.

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için Türkiye’de Taşeron …

Taliban-Türkistan İslam Partisi Ortak Operasyonu, Milli Orduyu Sarstı

Cihat yanlısı Uygur Türkleri tarafından kurulan Türkistan İslam Partisi, Afganistan İslam Emirliği Taliban Hareketiyle birlikte …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com