Pazartesi , Mayıs 21 2018

Tacik diye teslim ettiğiniz Uygurların akrabalarını Televizyonlara çıkardığımızda verebilecek cevabınız var mı ?

8 gün önce Hatay Göç İdaresine bağlı Geri Gönderme Merkezinden sahte Tacikistan belgeleri ile çıkarıp Tacikistan üzerinden Çin Halk Cumhuriyetine göndermeyi planladığınız, Doğu Türkistan’lı Uygur Türkü İzbuddin ve zubayyir’in akrabalarını Türkiye’de televizyonlara çıkardığımızda verebilecek cevabınız var mı ?

Hatay Göç İdaresi Müdürlüğü’nün, Dış İşleri Bakanlığı’nın, Hatay Valiliği’nin bunun için bir açıklaması mevcut mu ?

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığı zaman nasıl bir tepki vermeyi planlıyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin onlarca yıllık bir Doğu Türkistan politikasına ters düşen bir olayı nasıl açıklayacağız Türk milletine.

Hani bizler bağrımıza basmıştık bu Uygur Türklerini !

Sahte belgelerle basit oyunlarla Tacikistan üzerinden Çin Halk Cumhuriyeti’ne teslim etmek için mi kucak açtık Uygur Türklerine ? Uygur Türklerine niçin kapılarımızı açtık ? Zaten Malezya ve Tayland onları Çin’e direk veriyordu. Neden o kadar uğraştık ?

Bıraksaydık Malezya suya sabuna dokunmadan teslim edecekti Kafir Komünist Çin’e. Zaten onlarcasını yüzlercesini teslim ettiler Tayland, Malezya, Endonezya üzerinden !!!

3 gün önce Tursun ve ailesine Tacikistan belgeleri ile bildirimde bulunmuştunuz. Tacikistan’a vereceğiz sen Taciksin demiştiniz.

‘’Tursun’’ Doğu Türkistan doğumlu Hoten ilinde yıllarca yaşamış, onlarca yüzlerce okul arkadaşı, mahale komşusu, akrabası var bunu biliyor musunuz ???

Yarın televizyon kanallarına bu akraba, komşu, köylüleri hatta Okul arkadaşları çıktığında bunların yüzlerine nasıl bakacağız ?

Bunlara Valilik, Bakanlık olarak ne cevap vereceğiz ? Herşeyden önemlisi Allah azze ve celle’ye bunun hesabını nasıl vereceğiz ?

Kurtulun artık içimizdeki FETÖ’cülerden. Fettullahçı Silahlı Terör Örgütünün oyununu hep birlikde el ele bozalım. Muhacirleri, sığınmacıları Fetö’nün insafsız pençelerine bırakmayalım. Muhacirlerin sesi olalım.

Yazar : Ferganali YAKUP

 

Doğu Türkistan Bülteni / HABER AJANSI

 

Bu Haberler de var

CİA-FETÖ 2018 Küresel Cihad Projesi.

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için düğmeye bastı. …

AMERİKAN AJANI RABİA KADİR İTİRAF ETTİ. 10 YILDIR AMERİKAN İSTİHBARATI İLE ÇALIŞIYORUZ.

UYGUR AJAN RABİA KADİR, BİZ AMERİKAN NATİONAL DEMOKRATİC INSTİTUTE (NDI) İLE BERABER ÇALIŞIYORUZ !!! 20-30 …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com