Pazartesi , Haziran 18 2018

TBMM, Kaçırılan Doğu Türkistan’lı 3 Kızımız İçin Göreve Davet

 

Doğu Türkistan’lı, 6,9 ve 13 yaşında,  3 Kızımız Küçükçekmece’de Evlerinden  Kaçırıldı TBMM Haberin Varmı ? Kızlar doktor kontrolüne götürülmedi, İfadeleri alınmadı. Bulanlar sorgulanıp yer gösterme yapılmadı. ÖRT BAS EDİLMEK İSTENİYOR. 

Kaçırılan kızlarımızı TBMM’de her gün gördüğünüz, aranızda dolaşan biri,  Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı, Seyit Tümtürk ve kardeşi Seyit Abdulkadir Tümtürk 3 gün sonra bulduk diye ortaya çıkardı Ankara haberin var mı ?  

TBMM, Kaçırılan Doğu Türkistan’lı 3 Kızımız İçin Göreve Davet

Doğu Türkistan’lı, 6,9 ve 13 yaşında,  3 Kızımız Küçükçekmece’de Evlerinden  Kaçırıldı TÜRKİYE Haberin Varmı ?

26 Ekim’de Küçükçekmece’de 6,9 ve 13 yaşındaki 3 Doğu Türkistan’lı kızımız kaçırıldı. Kaçırılan kızlarımızı TBMM’de her gün gördüğünüz, aranızda dolaşan elinizi sıkıp makamınızda kabul ettiğiniz,  Sözde Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı, Seyit Tümtürk ve kardeşi Seyit Abdulkadir Tümtürk 3 gün sonra bulduk diye ortaya çıkardı Ankara haberin var mı ?  

Türkiye Cumhuriyeti İnsan Hakları İnceleme Komisyon Başkanı Mustafa Yeneroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli,  Cumhur Başkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve bu kişileri tanıyan, samimi pozlar verip meclise kabul eden TBMM’de ki herkese sesleniyoruz.

Bu kızlar evlerinden kaçırıldı, kim kaçırdı 3 gün başlarına ne geldi sır oldu. Konu medyaya taşınınca 3 gün sonra bulduk diye ortaya çıkarıldı. Bu kişiler bu kızı nerede buldu ? Medrese de kaldıklarını iddia ettiler. Hangi medrese 6 yaşındaki kızı annesi babası olmadan kabul etti ?

 

Bu millet bu kişileri, sizlerin yanında tanıdı. Sizlerle çektikleri fotoğrafları sosyal medya da dağıtıp hepimize gösterdiler. Şimdi bu kişilere gereken yapılmıyor. Birileri koruyor kim koruyor bilemiyoruz. Küçükçekmece Kanarya Polis Karakolu neden iddia edilen yerde yer tespiti yapıp kameralardan iddiaların doğruluğunu araştırmıyor ?

Neden kızlarımız piskoloklar eşliğinde ifadeleri alınmadı ? Neden bulan kişilerin ifadeleri alınıp yetkili mercilere sevk edilemiyor ?

Herşeyden önemlisi, neden doktor kontrolüne götürülüp, taciz, tecavüz, işkence ve darp kontrolü yapılamadı ?

Bunun suçlusu ortaya çıkartılmadı ? Bunu kim engelledi ?

Bu kız evden nasıl kaçırıldı ? Kim kaçırdı ?

İstanbul’da yaşayan binlerce vatanımıza sığınmış Doğu Türkistan’lı tedirgin. Hepisinin yüzlerce hatta binlerce çocuğu var.

Çocuklarımızı parka, bakkala göndermeye korkuyoruz.  

Bugün bu kişler bir suça adı karıştı, temize çıkmaları veya suçlularsa hesap sorulması gerekiyor. Türkiye’de ki milyonlar bu kişileri medyadan tanıdı. Sizlerin yanında fotoğraflarından tanıdı.

Şimdi görmek istiyoruz ki kim olursa olsun, kimi tanırsa tanısın hesap sorulduğunu, korunmadığını görmek istiyoruz.

Annenin ses kayıtları ve tv röportajı evinden bizzat kaçırıldığını, 3 gün sonra bu kişiler tarafında aniden ortaya çıkarıldığını, Fatih’de mescidde bulunduğunu bizlere gösteriyor.

 

Artık sizlerin de haberiniz var, İnşaallah Doğu Türkistan’lı Müslümanların sesi sizlere ulaşır ve yine inşallah gereğini yaparsınız. Dinimiz İslam bunu söyler, sizlerin yönettiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunlar bunu söyler.

1-Hepimiz de biliyoruz ki, Bu kızların evden nasıl kaçırıldığı veya kaçtığının tespit edilmesi gerekmektedir.

2-Bu kayıpları bulduklarını iddia eden kişilerin ifadelerinin alınması gerekmektedir.

3-Yer Gösterme yapılması, çevredeki kamera kayıtlarından bakılarak sözlerinin doğru olup olmadığına bakmak gerekmektedir.

4-Bu kişilerin medresede bulduk, dediği medresenin tespit edilmesi,  gerekmektedir.

5- Çocukların doktor kontrolünde, taciz, tecavüz, işkence ve darp olup olmadığına bakmak gerekmektedir.

6-Piskoloklar eşliğinde ifadeleri alınması, bu ifadelerin dosyaya konularak şüphelilerle beraber gereğinin yapılması gerekmektedir.

Sizlerden istediğimiz gereğinin yapılması, yer göstermenin ardından bu delil video kamera kayıtlarının basın ve medya yolu ile Doğu Türkistan’lı kardeşlerimize ve biz Türk halkına ulaştırılmasıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin hakim olamadığıi çocukların kaçırılarak gece 3 de götürüldüğü ‘’Kayseri polis Lojmanları’’ şüphelilerin ellerinden alınmalıdır. Zira orada yaşayan onlarca kızlarımız var.

Emsal Kararı Türkiye 19 Ekim’de, Hatice Kübra ile Yaşamıştır

Bu millet televizyonlardan şahit oldu, 19 Ekim 2016’da kaçırılan bir kızımız Hatice Kübra’nın kayıp haberleri televizyonlara çıkınca, kaybolmasının 2.gününde 21 yaşında bir genç bu çocukları ben buldum diye ortaya çıktı ve bir numaralı zanlı olarak bu çocuk tutuklanarak ifadesi alındı. Yer gösterme yapıldı sözlerinin doğruluğu araştırıldı. Kaçırılan kız hastaneye götürülüp işkence, darp, taciz ve tecavüze uğradı mı diye kontrol edilmesinin ardından gereği yapıldı. Ve evvela kaçırılan kızımız aileye teslim edildi.

Hatice Kübra için kurulan ekip 150 kamera görüntülerini izlendi. Kalan yaklaşık 100 kamerayı da inceleme çalışmalarını yürüten polis, görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda soruşturmayı derinleştirdi.

Polisin çalışmaları karşısında köşeye sıkıştıkları tahmin edilen kişi ya da kişiler 21 Ekim saat 11.00 sıralarında çocuğu evinin 500 metre uzağında bir sokağa bıraktı.

Doğu Türkistan’lılar Kaçırılan, Üç Kızlarında Aynı Olayı Yaşadı

Kaçırıldığının 2. Gününde olay basına ve televizyonlara yansıdı ve 3. Gününde aniden Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı Seyit Tümtürk ve kardeşi Seyit Abdulkadir Tümtürk tarafından İstanbul’da bulunduk denilerek ortaya çıkarıldı. Bu durum binlerce Doğu Türkistan’lı için çok şüphelidir, açığa çıkarılması gereğinin yapılması gerekmektedir.

Ortada bir suç varsa hesabının sorulması gerekmektedir. Dinimiz İslam ve yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti bunu söylemektedir.

Bunun yapılmaması, sapıklara davetiye çıkaracaktır. İnşaallah sesim sizlere ulaşır ve inşallah göz yaşları içinde hesabının sorulduğunu bilmek, konunun örtbas edilmediğini, kim olursa olsun hergün TBMM’de dolaşan birileri de olsa hesap sorulduğunu bilmek herkesi sevindirecektir.

1.VİDEO ÇEVİRİ : ANNENİN KAYIP İLANI : ( Sosyal medyada dağıttığı ses kaydı ) Aleykumesselam, Kaybolan çocukların annesiyim ben, 3 kızım kayboldu. Yarım saat, bir saat arasında sır oldu, kızlarım kayıb oldu. Akkızım Benim. Yalan değil, yalan söz söylemiyorum. İnşaallah salih dualarınızı istiyorum. Ümmetin mazlıumları için dua edesiniz diye internete koydum bu ses kaydını.  İnsanların elinden hiçbir iş (çare) gelmiyor.  Bizim yardımıcımız Allah (c.c)’dır. Allahtan yardım istiyoruz, insanlardan değil. Bu ses kaydını internete koymamız salih dualarınızı istememizdir.  Çocuklarımı bir yerlerde görürseniz haber verin. Ben ağlayıp duruyorum bu maksatla bu ses kaydını koydum.  Bizim değil, sizin değil bütün ümmetin sorunu bu. Salih dualarınızı edin. Ben kaybolan kızlardan Saime’nin annesiyim. Dün (26 Ekim 2016) saat 19:30 da kayboldular. Bu güne kadar hiçbir izleri yok.

2. VİDEO ÇEVİRİ : ANNENİN BULUNDU İLANI : Esselamualeykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu,  Hoş haber var kardeşlerim hoş haber. Gece de olsa sizlere hoş haberi vermek istedim. 3 kızım ortaya çıktı. Fatih’te cami de bir yerde okuyorlarmış. Oradan bulundu. Allaha şükürler olsun. Seyit Tümtürk ilen Abdulkadir Tümtürk’ün çalışmasıyla ortaya çıkarıldı. Herkese Allah razı olsun deyip teşekürler ediyor.

DOĞU TÜRKİSTAN BÜLTENİ / Haber Merkezi

 

Bu Haberler de var

Amerika, Küresel Cihad Projesi için Taşeronlar arıyor.

CİA 2018 yazına girmeden ‘’Dünya Uygur Kurultayı (DUK) öncülüğünde Küresel Cihad başlatmak için Türkiye’de Taşeron …

Suriye’de mücahitleri bekleyen büyük tehlike.

Suriye’de görevden alınan komutanlar, ellerindeki eski güçleri de kullanarak, Suriye’de ki muhacir mücahitleri CİA Projesi …

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com